Bağırsak hızlandırıcı içecek tarifi

Genel, Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Doğal besinlerin şifasından yararlanıp bağırsak hızlandırıcı Meşrubat tanımını basitçe hazırlayabilirsiniz. Kahvaltı yahut öğlen yemeğinden Evvel aç karnına içmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede, sindirim ve boşaltım sistemi için yararlı olacaktır.

Bağırsak hızlandırıcı Meşrubat tanımında toz zerdeçal, oda sıcaklığında su ve taze sıkılmış yarım limonun suyunu kullanıyoruz. Gördüğünüz üzere, nihayet derece kolay bulunan doğal besinler ile yapılıyor. Tam fayda görmek için 7 gün boyunca sistemli kullanım gerekiyor. Bilhassa, birinci üç günden sonra tam tesirini göstermeye başlayacaktır.

Malzemeler,

  • 1 su bardağı oda sıcaklığında su
  • Yarım limonun suyu
  • 1 çay kaşığı toz zerdeçal

Hazırlanışı,

  1. Tüm gereçleri bardakta karıştırın.
  2. Kahvaltı yahut öğlen yemeğinden Evvel aç karnına için.

Bağırsak hızlandırıcı Meşrubat tanımı, birebir vakitte harika bir ödem temizleyicidir. Kilo vermeniz için de faydalı olacaktır. Olağan ki öncelikli emel, kolay kolay tuvalete çıkmak olduğu için her gün 3 litre su içmeyi sakın unutmayın.

Ayda bir Kez 7 günlük kür halinde bu içeceği kullanabilirsiniz. Ayrıyeten, bağırsak sıhhati için faydalı kefir, yoğurt, zencefil, kabak üzere besinleri günlük beslenmenizde kesinlikle yer verin. Her öğünden sonra konutta yahut dışarıda 10 dakika yürüyüş yapmak bağırsakları uyarır ve daha güzel çalışmasına Yardımcı olur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir