Bugün kendinize bir güzellik yapın!

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Yoğun hayat temposunda bir hoşluk molası verip, âlâ görünüp güzel hissedebilirsiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, size baştan sona şahsî bakım anahtarları sunuyoruz. Pürüzsüz hoşluğun kapısını aralayın, ışığınızla parlayın!

2 dakikada Cilt paklığı yaparak ışıldayın!

Sağlıkla parlayan, pürüzsüz bir cilde sahip olmanın birinci adımı, tesirli temizliktir. Cilt yüzeyinde biriken meyyit deriler, makyaj kalıntıları, kirli hava üzere faktörler, Donuk ve solgun görünüme neden olur. Hoşluğa gölge düşürür. Sabah ve akşam, kendinize Özel ayıracağınız 2 dakika ile tertemiz ve ışıl ışıl Cilt imajına kavuşabilirsiniz.

Derinlemesine Cilt paklığı için Braun FaceSpa yüz temizleme fırçası tercih edebilirsiniz. kolay kullanım ve nazik fırça yapısıyla, dakikalar içinde cildinizi temizleyebilirsiniz. hisli Cilt tipine sahipseniz, Siyah nokta, meyyit deri ve makyaj kalıntılarını tesirli biçimde temizlemek için eksfoliasyon fırçasını da tercih edebilirsiniz. Yani, Braun Silk èpil 9 hoşluk setinde ihtiyacınıza Özel tahliller bulabilirsiniz.

Gül suyuyla Cilt bakımınızı tamamlayın!

Sabah ve akşam Cilt temizliğinizi yaptıktan sonra bir kesim pamuk üzerine gül suyu alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesini gül suyuyla silerek nemlendirebilirsiniz. Bu altın dokunuş sayesinde pak, parlak ve sağlıklı Cilt görünümünü destekleyebilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden çarçabuk kurtulun!

Dudak üstü, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden, her zamankinden daha kolay ve acısız kurtulabilirsiniz. Duşta kullanım özelliğine sahip Braun Silk èpil 9 Epilatör en kısa tüyleri nazikçe kökünden alıyor. Size ise, haftalarca pürüzsüz tenin keyfini yaşamak kalıyor.

Batık, kıl dönmesi üzere can sıkıcı sıkıntıları önlemenin şahane bir yolu var. Braun Silk èpil 9 epilatör, tıpkı vakitte kusursuz bir meyyit cilt temizleyici özelliğine sahip! bütün bedende inançla kullanabileceğiniz Braun hisli eksfoliasyon fırçası sayesinde ipeksi dokunuşa sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz yerde bütün gövde bakımını yapın!

Evde, tatilde, Amel seyahatinde bütün gövde bakımını çarçabuk yapabilirsiniz. Süratli şarj edilebilen epilatörler, kuru ve Yaş alanda kullanıma uygundur. Az yer kaplar. Basitçe değişebilen başlıkları sayesinde, gereksiniminiz olan harika hoşluk eserine dönüşür.

Masaj keyfini yaşayıp rahatlamak için Braun Silk èpil 9 sizi bekliyor! Kan sirkülasyonunu hızlandırıp cilde doğal bir canlılık kazandıran, günden güne daha güzel bir görünümü destekleyen hoşluk yardımcınız masaj başlığını daima kullanmak isteyeceksiniz.

Braun Silk èpil 9 hoşluk setinde yer Meydan epilatör ile uzamasını beklemeden istenmeyen tüyleri kökünden alabilirsiniz. Derinlemesine paklık özelliğine sahip fırça başlıkları ile hem Çehre hem bedende meyyit derilerden arındırabilirsiniz.

Cildinizi temizlediniz, nemlendirdiniz, istenmeyen tüyleri aldınız. Şayet isterseniz, güzelliğinize keyifli dokunuşlar için Braun FaceSpa hoşluk süngerini kullanabilirsiniz. Fondöten yahut BB krem üzere kapatıcı kozmetikleri, hoşluk süngeriyle sürebilirsiniz.

Braun Silk èpil 9 Hoşluk Seti Çehre ve gövde bakımı için bütün gereksinimlerinizi kısa müddette karşılar. Ferdî bakım rutininiz için Braun Silk èpil 9 size yeter! Kazandığınız vakti ise kitap okumak, arkadaşlarınızla buluşmak, sinema izlemek yani kendinizi Mesut etmek için değerlendirebilirsiniz.

Özetle, bugün kendinize bir hoşluk yapın ve ile Braun Silk èpil 9 Hoşluk Seti ile kendinizi ödüllendirin!

“Yüksek Topuklar” genel yayın direktörü Dilek Karabulut, Braun Silk èpil 9 hoşluk setini deneyimledi. Çabucak, aşağıdaki görüntüyü izleyip hoşluk setini keşfedebilirsiniz!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir