Burçlara nazaran hoşluk sırlarını öğrenin!

Genel, Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Her bayanın hoşluğu farklıdır. Kendinize özel hoşluk silahınızı keşfetmek için burcunuzu kullanabilirsiniz. Siz doğduğunuz tarihte ay ve yıldızların pozisyonları kesinlikle ya yüzünüzde ya da saçlarınızda farklı bir tesir yaratmıştır. Bu etkiyi keşfederek etrafınızı büyüleyebilir ve daha cazibeli olabilirsiniz.

‘Yüksek Topuklar’ grubu olarak burçların hoşluk sırlarını araştırdık. Haberimizi okumaya devam edin, burcunuzun en hoş kıldığı yerleri öğrenip, güzelliğinizi artırın.

Koç kadını

Koç bayanının giysileri dikkat çeker. Zira her şeyi kendine yakıştırmasını bilir. Bu nedenle tarzınıza her zamankinden daha fazla itina göstermelisiniz. Öte yandan saçlarınızla etrafınızdakilerin aklını başından alabilirsiniz. Hacimli şampuanlar kullanarak baş döndüren saçlar yaratabilirsiniz.

Boğa kadını

Boğa bayanının damak tadı çok kuvvetlidir. Bu yüzden yemekleriyle herkesin kalbinde yer bulabilir. Öte yandan boğa bayanının bakışları çok tesirlidir. Göz makyajınızı dolgun kirpiklerle tamamlamak için kullanacağınız hacimli bir maskara, seksi bakışların sahibi olmanızı sağlayabilir.

İkizler kadını

İkizler bayanı ekseriyetle değişmekten hoşlanır. Yeni üsluplar ve farklı kıyafetler denemek onun her vakit güzeline masraf. Öte yandan ikizler bayanının gamzeleri ve gülüşü, karşısındaki insanın kalbini çalmaya yetecektir. Bu nedenle bol bol gülümseyin!

Yengeç kadını

Narin bir yapısı olan yengeç bayanı, bazen bohem havası, bazen de dolu gücüyle insanlara güç verir. Yumuşacık cildiniz ve bilhassa yanaklarınız hem şirin hem de kadınsı yanınızı ortaya çıkarır. Bu nedenle bedeninize ve yüzünüze yatırım yapmaktan asla çekinmeyin. Bedeninizi bol bol nemlendirin ve ipeksi derinizi asla kaybetmeyin.

Aslan kadını

Aslan bayanı kraliçe üzere görünmek ister. İhtişamdan ve altından hoşlanan aslanlar, ekseriyetle giysi usulleri ve etrafa yaydıkları güçlerle herkesin aklını başından alır. Öte yandan aslan bayanının dolgun saçları ve yumuşacık saç yapısı, tüm erkeklerin kalbine bir ok üzere saplanır.

Başak kadını

Şık ve biçim sahibi olan başak bayanı, her vakit her yerde fark edilir. Ekseriyetle gözü pek ve ayakları yere basan başak bayanlarının elleri çok hoştur. Şık ve kadınsı ellere sahip olan başaklar, karşısındakini ellerini kullanarak tesiri altında tutabilir.

Terazi kadını

Güzellik tanrıçası sayılan terazi bayanları, her vakit tesirli olmayı başarırlar. Konuşma tarzıyla herkesi tesir altında bırakan terazinin hoşluk silahı; dudaklarıdır. Dudaklarınıza hem yaz hem de kış aylarında bakım yaparak daha yumuşak ve pembe olmalarını sağlayabilirsiniz.

Akrep kadını

Her vakit cazip ve seksi olmayı bilen akrep bayanı, bu cazibesini her yere yansıtır. Giydiği kıyafetten, yaptığı makyaja kadar her vakit göz bebeği olmayı başaran akrep bayanının hoşluk silahı bakışlarıdır. Bakışlarınızla karşınızdakini büyülemek için dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz.

Yay kadını

Özgürlüğüne her vakit düşkün olan yay bayanı, gücüyle herkesi memnun eder. Çoklukla daima müspet olan yay bayanının göğüsleri bedenindeki en hoş yerlerden biridir. Doğurganlığın ve kadınlığın simgesi olan göğüslerinize banyodan sonra soğuk su tutarak dik kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Oğlak kadını

Kıyafetlerinde her vakit çağdaş seçimler yapan oğlak bayanı, modaya düşkündür ve bunu bir silah olarak çok rahat kullanır. Öte yandan bacaklarıyla tesiri altına alan oğlak bayanı, pürüzsüz ve düzgün fiziğiyle beğeni toplar. Bacaklarınıza kışın bakım yapmak için nemlendirici kremler sürebilir ve kese yaparak meyyit deriyi atabilirsiniz.

Kova kadını

Maceraperest olan kova bayanının 10 parmağında 10 beceri vardır. Her vakit eksiksiz olmayı başaran kova bayanlarının en dikkat alımlı özelliklerinden biri de düzgün konuşma şekilleridir. Öte yandan kova bayanının ayakları bedenindeki en hoş yerlerden biridir. Ayaklarınıza bilhassa kışın bakım yaparak her vakit yumuşacık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Balık kadını

Duygusal olan balık bayanları, güzel ve şık stiliyle herkesi büyüler. Ekseriyetle çok kibar olan balık bayanlarının en dikkat çeken bölgelerinden biri de dişleridir. Buğday cilde sahipseniz bordo tonları kullanarak, açık deriye sahipseniz de cilt rengi rujlar kullanarak dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Burçlara nazaran hoşluk sırlarını öğrendiniz. Aşağıdaki husus başlıkları da ilginizi çekebilir:

Burçlara nazaran elbise önerileri

Burçlara nazaran ayakkabı modelleri

Burçlara nazaran parfüm önerileri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir