Buse Terim’den kış için cilt bakım sırları

Güzellik Kas 09, 2022 Yorum Yok

Gelişmiş teknolojisi ve eşsiz dizaynları ile Braun bayanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Günlük koşuşturmaca içerisinde olan her bayanın kısa müddette uzun müddetli pürüzsüzlüğe kavuşmasını sağlayan Braun Silk épil 9, Buse Terim’in bu kış vazgeçilmezi oluyor.

Günlük ağır temposu sebebiyle ferdî bakım konusunda pratik, kullanışlı ve tesirli sonuçlar sunan eserleri tercih eden Buse Terim, Braun Silk épil 9’un en Aka yardımcılarından biri olduğunu belirtiyor. Bilhassa kış aylarının gelmesi ile Bir arada kuruyan cilde yanlışsız bakım yapmanın birinci adımı pürüzsüz bir cilde sahip olmak.

Braun Silk épil 9, geniş başlığı ile Biricik seferde daha Çok tüy alım özelliği ve 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlaması ile kış boyunca bütün gövde için baştan ayağa eşsiz pürüzsüzlük tecrübesi sunuyor. Aygıtın hisli cımbızları sayesinde tüy alırken cilde en az etkiyi yaşatarak Istırap hissini minimuma indiriyor. Buse Terim, bu özelliklerin yanı Dizi Braun Silk épil 9’un hakikat uygulama ile batık oluşumunu minimuma indirdiğini ve pürüzsüz bir Cilt için her türlü gereksinimini karşıladığını belirtiyor.

OGGUSTO.com’un yaratıcısı hasret Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı Braun’un dijital etkinliğinde, Silk épil 9 tecrübesinden bahseden Buse Terim ‘’Gün içinde Fazla Çok yere yetişmeye çalışan bir bayan olarak, bana Vakit kazandıran eserleri tercih etmenin değerini bir Sefer daha anladım. Bu kış içinde bulunduğumuz Devre hasebiyle konutta Fazla vakit geçiriyoruz ve birebir anda birden Çok işi halletmeye çalışıyoruz. Ben bu süreçte çocuklarıma vakit ayırıyorum, sporumu ihmal etmemeye çalışıyorum, mesken ile uğraşıyorum ve takip etmem gereken faal bir işim var. Münasebetiyle şahsî bakımımda bu ağır tempoma adapte edebileceğim eserler kullanmayı tercih ediyorum. Braun Silk épil 9 bu hususta bana Fazla Yardımcı oluyor, kısa müddette uzun müddet kalıcı sonuçlar elde etmemi sağlıyor. Hem bana Vakit kazandıran hem de pürüzsüz bir cilde kavuşmamı sağlayan bu Eser üstelik Fazla sağlam. Biliyorsunuz lazer epilasyon tüyleri büsbütün bitirmiyor, doğumdan sonra meydana gelen hormonal değişiklikler lazer epilasyondan alınan sonuçları Olumsuz etkileyebiliyor. Bu yüzden her bayanın lazer epilasyonun yanı Dizi bitmeyen tüyleri için Silk épil 9’ a sahip olmasını ve bu tecrübesi yaşamasını tavsiye ediyorum’’ formunda konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir