yasamvediyet.com | Kolay ve Sağlıklı Zayıflama

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güzellik
  4. »
  5. Buse Terim’den kış için cilt bakım sırları

Buse Terim’den kış için cilt bakım sırları

admin admin -
44 0

Gelişmiş teknolojisi ve eşsiz dizaynları ile Braun bayanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Günlük koşuşturmaca içerisinde olan her bayanın kısa müddette uzun periyodik pürüzsüzlüğe kavuşmasını sağlayan Braun Silk épil 9, Buse Terim’in bu kış vazgeçilmezi oluyor.

Günlük ağır temposu sebebiyle ferdî bakım konusunda pratik, kullanışlı ve tesirli sonuçlar sunan eserleri tercih eden Buse Terim, Braun Silk épil 9’un en büyük yardımcılarından biri olduğunu belirtiyor. Bilhassa kış aylarının gelmesi ile birlikte kuruyan cilde gerçek bakım yapmanın birinci adımı pürüzsüz bir cilde sahip olmak.

Braun Silk épil 9, geniş başlığı ile tek seferde daha fazla tüy alım özelliği ve 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlaması ile kış boyunca tüm beden için baştan ayağa eşsiz pürüzsüzlük tecrübesi sunuyor. Aygıtın hassas cımbızları sayesinde tüy alırken cilde en az etkiyi yaşatarak acı hissini minimuma indiriyor. Buse Terim, bu özelliklerin yanı sıra Braun Silk épil 9’un yanlışsız uygulama ile batık oluşumunu minimuma indirdiğini ve pürüzsüz bir cilt için her türlü gereksinimini karşıladığını belirtiyor.

OGGUSTO.com’un yaratıcısı Hasret Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı Braun’un dijital etkinliğinde, Silk épil 9 tecrübesinden bahseden Buse Terim ‘’Gün içinde çok fazla yere yetişmeye çalışan bir bayan olarak, bana vakit kazandıran eserleri tercih etmenin değerini bir kere daha anladım. Bu kış içinde bulunduğumuz devir hasebiyle konutta çok vakit geçiriyoruz ve tıpkı anda birden fazla işi halletmeye çalışıyoruz. Ben bu süreçte çocuklarıma vakit ayırıyorum, sporumu ihmal etmemeye çalışıyorum, mesken ile uğraşıyorum ve takip etmem gereken faal bir işim var. Hasebiyle ferdî bakımımda bu ağır tempoma adapte edebileceğim eserler kullanmayı tercih ediyorum. Braun Silk épil 9 bu mevzuda bana çok yardımcı oluyor, kısa müddette uzun mühlet kalıcı sonuçlar elde etmemi sağlıyor. Hem bana vakit kazandıran hem de pürüzsüz bir cilde kavuşmamı sağlayan bu eser üstelik çok güçlü. Biliyorsunuz lazer epilasyon tüyleri büsbütün bitirmiyor, doğumdan sonra meydana gelen hormonal değişiklikler lazer epilasyondan alınan sonuçları olumsuz etkileyebiliyor. Bu yüzden her bayanın lazer epilasyonun yanı sıra bitmeyen tüyleri için Silk épil 9’ a sahip olmasını ve bu tecrübesi yaşamasını tavsiye ediyorum’’ formunda konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir