Evde kilo verdiren 6 yöntem

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Aynaya baktığınızda yahut tartıldığınızda “Evde nasıl kilo veririm?” diye düşünüyorsanız, size Yardımcı olacak tekliflerimiz var. Adım adım tavsiyelerimizi takip edip hayalinize “Yüksek Topuklar” ile ulaşabilirsiniz.

Evde kilo verdiren metotları çarçabuk uygulayabilirsiniz. Metabolizma hızlandıran doğal tanımlarla birlikte zihin tekniklerini sizlere sunuyoruz. Yolunuz Aleni olsun!

  1. Fazla kilonuzu Ufak kesimlere bölün

Kilo vermenin altın kuralı, vermeniz gereken kiloları kesimlere bölüp kolay amaçlar olarak algılamaktır. Örneğin, 20 kilo fazlanız varsa, Evvel ayda 4 kilo vermeyi hedefleyin. Ayda 4 kilo verirseniz, bu 5 ayda 20 kilo vermek manasına gelir.

  1. Zihninizde zayıflamayı kolaylaştırın

Beyniniz, 4 kiloyu Fazla daha kolay görür ve yapabileceğine inanır. Ayda 4 kilo vermek içinse, haftada 1 kilo zayıflamanız kafidir. Artık düşünün: Haftada 1 kilo vereceksiniz, yalnızca 1 kilo. lakin nasıl damlaya damlaya göl olur, o 1 kilolar üst üste eklenecek ve siz 5 ay sonunda tam 20 kilo verip incecik, sağlıklı bir insan olacaksınız.

  1. İdeal kilonuzu hesaplayıp gaye belirleyin

Kaç kilo fazlanız olduğunu öğrenmenin en Yalın yolu şudur: Kilonuz, uzunluğunuzun nihayet iki hanesinden 10 puan düşük olmalıdır. misal veriyorum: Boyunuz 165 cm ise, 55 kilo olmalısınız. Bu da sizin vermeniz gereken 10 kilo olduğunu gösterir. Yani, haftada yarım kilo vererek bile yalnızca 5 ayda 55 kilo olabilirsiniz.

  1. En tesirli zayıflama iksirini kullanın

Evde kilo vermenin en düzgün yolu, en kuvvetli zayıflama iksirini kullanmaktır. Herkes bilir lakin gerçek kıymetinin farkında değildir; en tesirli kilo Eda formülü günde 12 bardak su içmektir. Su, bedendeki ödemleri süratlice atar, içindeki oksijenle yağ yakmaya yardım eder, çok iştahı kapatır, yorgunluğu ve baş ağrısını alır. Bir sefer su içmeye başlayıp fayalarını gördükten sonra ondan vazgeçemeyeceksiniz.

  1. Evde spor yaparak süratli kilo verin

“Metabolizmam yavaş, kabızlık problemim var, süratli kilo veremiyorum, sarkmaktan korkuyorum” üzere fikirleriniz varsa, bütün bunların tahlili tıpkı adrese çıkıyor: devinim etmek! Spor yapmak, hem kilo vermenizi hızlandırır hem mutsuzluktan korur. Meskende spor yapmak, zannettiğinizden daha kolaydır. Dans ederek, olduğunuz yerde yürüyerek yahut konutta zayıflama hareketleri yaparak bile sarkmadan, süratli kilo verebilirsiniz.

  1. Zencefilli yoğurt kürüyle zayıflayın

Her biri ödem söktürücü, tatlı isteğini giderici, yağ yakıcı baharatlarla yapılan yoğurt kürü, kilo vermenize Yardımcı oluyor. Bir kase yoğurda hepsinden bir çay kaşığı ve toz halinde tarçın, zencefil ve zerdeçal ekleyip karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir