Gülün kokusuyla sevginizi hissettirin!

Genel, Sağlık Eki 28, 2022 Yorum Yok

En çok kimi seviyorsunuz? Kendinizi, annenizi, eşinizi yahut bir dostunuzu… Sevginizi, gülün olağanüstü kokusuyla söz edip, hissettirmeye ne dersiniz? Yanıtınız, “Evet, istiyorum” ise; sizin için mis kokulu bir teklifimiz var!

Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde armağan ettiğiniz kişinin hayatına daha çok memnunluk ve hoşluk getirecek bir set alabilirsiniz. Pekala, bu nedir? diye düşünüyorsanız; “Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi” serisini, sizler için hazırladı.

Gül Bahçesi Serisi, gül kokularının gününüze eşlik edeceği özel eserlerle dolu: Duş jeli, el kremi, beden losyonu, spreyi ve pürüzsüz bir deri için bakım peelingi… Ne dersiniz? Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi ile ruh, zihin ve vücudu hoşluk ile sarmak ister misiniz?

Bitki bilimi alanında İsviçre, Türkiye ortak üretimi “Fitoterapi” ve New York Üniversitesi’ndeAromaterapi” eğitimlerine sahip E. Dilek Şendoğan; frekansı en yüksek çiçek olan gülü, siz ve sevdiklerinizin sıhhati, huzuru için tavsiye ediyor.

#EvdeKal dediğimiz günlerde, kendimize ve sevdiklerimize daha uygun bakmak için Sinoz Gül Bahçesi Serisi, mükemmel bir seçim olabilir. Ayrıyeten, konutta gerilimden arınmak ve daha güzel hissetmek için FlowerTherapy, mum ve oda kokusu gülün romantik notalarını, size ulaştırıyor.

Sinoz Kozmetik ile ilgili ayrıntılı bilgi, eserler ve kampanyalara www.sinoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Güzel haber: Tüm koleksiyonlar özel ikram paketinde teslim edilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir