Güzelliğiniz için en güvenilir isimle tanışın!

Genel, Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Sağlık ve güzelliğinize sihirli dokunuşlar için muteber bir tabibe gereksiniminiz Mevcut mı? Yanıtınız “Evet, istiyorum” ise; sizleri Op. Dr. Güray Yeşiladalı ile tanıştırmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere, 12 yıldır, ‘En yakın arkadaşınız Yüksek Topuklar’ olarak size, yalnızca güvendiklerimizi sunuyoruz; Op. Dr. Güray Yeşiladalı da o isimlerden biridir.

İnsanların Sevinç ve huzuru için sıhhat alanında faaliyetler gösteren, Vanity Estetik Kliniği; Op. Dr. Güray Yeşiladalı tarafından; çocukluğundan bu güne arkadaşlığını sürdürdüğü iki şahıs tarafından kurulmuştur. Dolgu, botoks, göğüs küçültme, burun estetiği üzere kişinin muhtaçlığı doğrultusundaki, operasyonları; uzman takımıyla Bir arada itinayla sunan Op. Dr. Güray Yeşiladalı; orijinal bir teşebbüsle, konuklarının memnuniyet ve güvenliğini artırdı.

Hepimizin bildiği ve Türlü tesirlerini hissettiği üzere Covid 19, hayatımızda yeni tedbirler gerektiriyor. Paklığa, güvenliğe, sıhhate her zamankinden daha Çok Ehemmiyet veriyoruz. İşte, “Vanity Estetik Kliniği” kurucusu, Op. Dr. Güray Yeşiladalı; tam olarak bu Özel gereksinime, garantili tahlil buldu.

Tüm dünyada kabul edilen, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği “Temos Covid-19 Güvenirlik Sertifikası”, her yerden Evvel yalnızca Vanity Estetik Kliniği’nde var! Bu demek oluyor ki; sıhhat ve güzelliğinize dair, uzman grupla; ulaşılabilir fiyatlar ile inançla hizmet almak istiyorsanız; “Temos Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası” kazanan Vanity Estetik ile; siz ve sevdiklerinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ ile yola çıktığımız günden bu yana (tam 12 yıldır!); cinsiyet, din, lisan, ırk, aktif köken ayrımı yapmadan; insanların memnunluk, memnuniyet ve sıhhati için gönülden çalışan bir ekibiz; sizlere gönülden hizmet ediyoruz. nihayet derece hisli yaklaştığımız bu prensiplerimizde, Vanity Estetik, biz “Yüksek Topuklar” grubundan tam puan aldı ve gönül rahatlığıyla siz bedelli, okuyucularımıza duyurabiliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir