Konutta tırnak uzatma sistemleri var!

Genel, Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Evde tırnak uzatma metotları ile hayal ettiğiniz imaja kavuşabilirsiniz! Uzun, sağlıklı ve güçlü tırnaklar için size özel tavsiyelerimiz var.

Özellikle, bitkisel bakım tanımlarıyla tırnak uzatma suratını artırabilirsiniz. Ekonomik, kolay ve tesirli teknikleri okumaya çabucak başlayabilirsiniz.

Limon suyu ile tırnak uzatma mümkün!

Limon suyu ile her gün tırnakları pamukla yahut direkt masaj ile beslemek kısa müddette sonuç alınmasını sağlamaktadır. Ayrıyeten limon suyunun içindeki vitaminler de tırnakların daha güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Sirkeli tırnak bakımı ile şahane sonuçlar!

Tırnak uzatmanın öteki bir yolu ise; içerisine sirke ve zeytinyağı karışımı bulunan ılık suya ellerinizi sokun. Yeteri kadar ellerinizi bu karışımlı suyun içinde tutun ve tırnaklarınızın bu sudaki mineralleri emmesini ve yumuşamasını sağlayın. Bu uygulamayı her gün, bilhassa akşamları yatmadan evvel yapın. Tırnaklarınızın güçlenmeye ve süratle uzamaya başladığını şaşırarak göreceksiniz.

Hindistan cevizi yağı ile daha güçlü olun!

Tırnak uzatma metotlarından diğer biri ise, Hindistan cevizi yağı ve limon suyu ile ovmaktır. Bütün bu uygulama yollarının her biri daha sağlıklı ve en kıymetlisi kırılmaya güçlü güçlü tırnaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Tırnaklarınızı her gün nemlendirin!

Korumanın yanı sıra tırnak kenarlarını hafif fırçalayarak kan sirkülasyonunu hızlandırabilir, etrafına besleyici kremlerle masaj uygulayarak güçlenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Tırnak etrafını daima nemlendirmek ve kurumasını engellemek şeytan tırnaklarını önler.

Diş macunu ile lekelerden kurtulun

Tırnaklarınızda lekeler varsa, diş macunuyla kurtulabilirsiniz. Bu yol tıpkı vakitte tırnaklarınızın güçlenmesine ve süratli uzamasına yardım ediyor. Uygulamak çok kolay! Tırnaklarınıza diş macununu sürüp 10 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. Bu tırnak bakımını haftada birkaç kere yapabilirsiniz.

Kabartma tozu ile güçlü tırnaklara sahip olun!

Evde tırnak bakımı şahane bir karışım daha var! Tırnaklarınızı gönül rahatlığı ile bu karışıma teslim edebilirsiniz. Nizamlı uygulamada tırnaklarınızın güçlenip güzelleştiğini göreceksiniz. Bir bardak suyun içine 7-8 damla limon suyu ve bir çay kaşığı kabartma tozu ek etmelisiniz. Tırnaklarınızı karışımın içerisinde 10 dakika bekletip ılık suyla yıkayabilirsiniz.

Tırnak uzatmanın püf noktaları var!

Maden suyu, yumurta, ceviz, badem üzere mineral ve protein zengini besinleri sık sık tüketin. Manikür sırasında sert törpü kullanımı yahut fazla baskılı törpüleme süreçlerinden kaçınmalısınız. Tırnakların güçlü ve sağlıklı olması için günde 2 litre su tüketin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir