Maydanoz kürü ile zayıflayanlar anlatıyor

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na ilişkin maydanoz kürü tanımı, zayıflamak isteyenlerin tercihidir. Pekala, bu ünlü maydanoz kürü ne işe fayda, yararları neledir? özel haberimizde anlatıyoruz.

Üç gereçle basitçe hazırlanan tanımı 15 gün boyunca her sabah aç karnına nizamlı içmek gerekiyor. Bedenden toksin ve ödemlerin temizlenmesine Yardımcı oluyor.

1. Maydanoz kürü tanımı nedir?

Tarifi nihayet derece kolaydır: Bir su bardağı oda sıcaklığında su, yarım limonun suyu, on beş kısım maydanozu mutfak robotuna alın. Pürüzsüz kıvam elde edene kadar çekin. Ve hazır! Afiyetle içebilirsiniz.

2. Kilo vermek için nasıl kullanılır?

Aç karnına bir su bardağı maydanoz kürünü şifa niyetine için. On dakika kadar bekleyip sağlıklı ve doyurucu kahvaltınızı yapın. Ağır C vitamini içeren tanım, tokluk hissi verip Çabucak doymanızı sağlar.

3. Maydanoz kürü ile kaç kilo verilir?

Bir kişinin kilo Eda ölçüsünü belirleyen faktörler vardır. Yaşı, başlangıç kilosu, hastalıkları, hatta cinsiyeti bile tesirler. Bu yüzden tam olarak “maydanoz kürü ile 5 kilo verilir, 10 kilo verilir” üzere bir Anlatım kullanılamaz! Bir şahıs bununla ile haftada 2 kilo verirken, bir Öbür şahıs yarım kilo verebilir. Emin olun ki gerçek budur. Verilen kilo ölçüsü herkeste değişir.

4. Maydanoz kürü ile zayıflayanlar Mevcut mı?

Evet, var! Örneğin, Cemile Hanım maydanoz küründen de takviye alarak 22 kilo fazlalıktan kurtuldu. Her sabah aç karnına tanımı kullanırken, elinden geldiğince sağlıklı beslenmeye ve idman yapmaya İtina gösterdi.

5. Ne Vakit içilmesi gerekir?

Aşağıdaki görüntüde merak edilen birçok sorunun karşılığını bulabilirsiniz. bütün ayrıntılarıyla bilgi veriyor ve adım adım imal kademeleri anlatılıyor.

6. Bu tanımı ne kadar yapmak gerekir?

Tarifin sahibi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 15 gün boyunca Daimi kullanmayı tavsiye ediyor. Sonrasında 15 günlük bir Uzaklık verip yine yapmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın: Sabah aç karnına içeceksiniz.

7. Diyete ve sıhhate yararları nedir?

Aslında yararları Fazla sayıdadır. Sıhhatinize bir ödüldür. Cildi güzelleştirir, kilo vermeyi hızlandırır, karaciğer yağlanmasını azaltır, ödem ve toksin paklığı yapar, iştahı istikrarlar, idrar yolu enfeksiyonlarını giderir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir