yasamvediyet.com | Kolay ve Sağlıklı Zayıflama

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Pürüzsüz bir cildin en esnek yolu

Pürüzsüz bir cildin en esnek yolu

admin admin -
44 0

Herkes esnekliğin, farklı biçimlerde daha Fazla seçenek, daha Çok özgürlük ve ekstra keyif sunduğu konusunda hemfikirdir. Nitekim de tesirli esneklik bize daha azıyla daha fazlasını sunar: daha az gerilim, daha Çok sadelik.

Daha az karmaşıklık, daha Çok hoşluk. Braun her Vakit Gereksiz fazlalıkların azaltılmasını savunmaktaydı ve bugün, daha Çok sadeliğin daha âlâ olduğunu biliyor. Bayanlar, tüy alma rutinlerinde daha uzun periyodik sonuçlar veren daha Yalın tahliller arıyor.

Tüm inovasyon projelerine bayanlar için neyin Kıymetli olduğunu düşünerek başlayan Braun, tüy alma makineleri ailesine artık de flex’i katıyor. Braun, Mayıs 2020’de, epilasyonda çığır açacak bir yenilik olan yeni Silk-épil 9 Flex eserinin lansmanını yapıyor. Dünyanın birinci tam esnek başlıklı epilatörü olan Silk-épil 9 Flex, tüy alma alanında yeni altın standardı belirliyor. Silk-épil 9 Flex, her bayanın eşsiz sınırlara ve çizgilere sahip olduğunun şuuruyla vücudumuza ve hayat stilimize Ahenk sağlayacak halde tasarlandı.Silk-épil 9 Flex sadece bir epilatör olmanın ötesine geçen, hoşluk rutininize sıkıntısız bir halde Ahenk sağlayan ve daha azıyla Fazla daha fazlasını sunan her şeyin kusursuz bir örneği olan Fazla emelli bir eserdir.

Tam Esnek Başlık

Kıvrımlarınıza ve günlük hayatınıza uymak üzere daha Çok esneklik sunmak için tasarlanan, çığır açan esnek başlığı sayesinde artık daha az Vakit harcayacak, daha az eğilip bükülmek zorunda kalacak, daha az bölgeyi kaçıracaksınız. Esnek başlık eserin cildinizle Daimi olarak yakın temasta olmasına Yardımcı olurken, eşsiz gövde sinirlerinize kolaylıkla Ahenk sağlayarak en güç bölgelere bile ulaşır. Tesirli cımbız teknolojisi, günler değil haftalar boyunca pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Üstün Performans İçin Gelmiş Geçmiş En Yeterli Tasarım

Epilatörün ihtilal yaratan tasarımı, yeni, daha ince ve ergonomik sapı ve üstün kavrama sağlayan gereciyle hem Yaş hem de kuru kullanım sırasında daha Çok Denetim sağlıyor. Eşsiz SensoSmart teknolojisi daha rahat bir tecrübe ve daha güzel sonuçlar için Fazla Çok basınç uygulamanız halinde sizi uyarıyor. hisli bir cilde sahipseniz %100 su geçirmez bu eseri daha rahat bir tecrübe için banyoda yahut duşta kullanabilirsiniz.

Güzellik Bakımınız İçin çok Gayeli Çözüm

Silk-épil 9 Flex Çeşitli aksesuarlarla Bir arada geliyor, bu sayede Cilt bakım gereksinimlerinize en Müsait kombinasyonu seçebilirsiniz.

Vücut gereksinimleriniz için üç adet epilasyon başlığı. Daha nazik bir epilasyon için döner masaj başlığı ve cildinize daha yakın bir temas için cilde temas başlığı mevcuttur.

Tıraş başlığı ile koltukaltı ve bikini bölgesi üzere hisli bölgelerinizi tıraş edip kırpabilirsiniz.Tıraş başlığında bulunan iki uzun tüy düzeltme tarağı (3mm) ile kusursuz düzeltme yapabilirsiniz.

İki adet eksfoliasyon fırçası ile (yumuşak Cilt için hisli ve daha az batık tüy için derin eksfoliasyon) arındırılmış ve ışıltılı bir Cilt için eksfoliasyon ve temizleme yapın.

Vücut masaj pedini en sevdiğiniz gövde losyonuyla kullanın ve gözle görülür ölçüde daha sıkı ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olun.

Esnek bir Ömür Stili için Esnek mahsul Yelpazesi

Silk-épil 9 Flex, Braun’un tüy alma makineleri ailesinin en nihayet üyesidir.İster epilasyona yeni başlamış ister tecrübeli bir profesyonel olun, ister tüylerinizi almak ister kırpmak isteyin, her türlü tüy alma gereksiniminize Müsait bir eseri kesinlikle bulacaksınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir