Pürüzsüz bir cildin en esnek yolu

Genel, Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Herkes esnekliğin, farklı biçimlerde daha çok seçenek, daha fazla özgürlük ve ekstra keyif sunduğu konusunda hemfikirdir. Nitekim de tesirli esneklik bize daha azıyla daha fazlasını sunar: daha az gerilim, daha fazla sadelik.

Daha az karmaşıklık, daha fazla hoşluk. Braun her vakit gereksiz fazlalıkların azaltılmasını savunmaktaydı ve bugün, daha fazla sadeliğin daha güzel olduğunu biliyor. Bayanlar, tüy alma rutinlerinde daha uzun vadeli sonuçlar veren daha kolay tahliller arıyor.

Tüm inovasyon projelerine bayanlar için neyin değerli olduğunu düşünerek başlayan Braun, tüy alma makineleri ailesine artık de flex’i katıyor. Braun, Mayıs 2020’de, epilasyonda çığır açacak bir yenilik olan yeni Silk-épil 9 Flex eserinin lansmanını yapıyor. Dünyanın birinci tam esnek başlıklı epilatörü olan Silk-épil 9 Flex, tüy alma alanında yeni altın standardı belirliyor. Silk-épil 9 Flex, her bayanın eşsiz sınırlara ve çizgilere sahip olduğunun şuuruyla vücudumuza ve hayat üslubumuza ahenk sağlayacak halde tasarlandı.Silk-épil 9 Flex sırf bir epilatör olmanın ötesine geçen, hoşluk rutininize sıkıntısız bir biçimde ahenk sağlayan ve daha azıyla çok daha fazlasını sunan her şeyin kusursuz bir örneği olan çok emelli bir eserdir.

Tam Esnek Başlık

Kıvrımlarınıza ve günlük hayatınıza uymak üzere daha fazla esneklik sunmak için tasarlanan, çığır açan esnek başlığı sayesinde artık daha az vakit harcayacak, daha az eğilip bükülmek zorunda kalacak, daha az bölgeyi kaçıracaksınız. Esnek başlık eserin cildinizle daima olarak yakın temasta olmasına yardımcı olurken, eşsiz beden sinirlerinize basitçe ahenk sağlayarak en güç bölgelere bile ulaşır. Tesirli cımbız teknolojisi, günler değil haftalar boyunca pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Üstün Performans İçin Gelmiş Geçmiş En Yeterli Tasarım

Epilatörün ihtilal yaratan tasarımı, yeni, daha ince ve ergonomik sapı ve üstün kavrama sağlayan gereciyle hem ıslak hem de kuru kullanım sırasında daha fazla denetim sağlıyor. Eşsiz SensoSmart teknolojisi daha rahat bir tecrübe ve daha yeterli sonuçlar için çok fazla basınç uygulamanız halinde sizi uyarıyor. Hassas bir cilde sahipseniz %100 su geçirmez bu eseri daha rahat bir tecrübe için banyoda yahut duşta kullanabilirsiniz.

Güzellik Bakımınız İçin Çok Maksatlı Çözüm

Silk-épil 9 Flex çeşitli aksesuarlarla birlikte geliyor, bu sayede cilt bakım gereksinimlerinize en uygun kombinasyonu seçebilirsiniz.

Vücut gereksinimleriniz için üç adet epilasyon başlığı. Daha nazik bir epilasyon için döner masaj başlığı ve cildinize daha yakın bir temas için cilde temas başlığı mevcuttur.

Tıraş başlığı ile koltukaltı ve bikini bölgesi üzere hassas bölgelerinizi tıraş edip kırpabilirsiniz.Tıraş başlığında bulunan iki uzun tüy düzeltme tarağı (3mm) ile kusursuz düzeltme yapabilirsiniz.

İki adet eksfoliasyon fırçası ile (yumuşak cilt için hassas ve daha az batık tüy için derin eksfoliasyon) arındırılmış ve ışıltılı bir cilt için eksfoliasyon ve temizleme yapın.

Vücut masaj pedini en sevdiğiniz beden losyonuyla kullanın ve gözle görülür ölçüde daha sıkı ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olun.

Esnek bir Ömür Şekli için Esnek Eser Yelpazesi

Silk-épil 9 Flex, Braun’un tüy alma makineleri ailesinin en son üyesidir.İster epilasyona yeni başlamış ister tecrübeli bir profesyonel olun, ister tüylerinizi almak ister kırpmak isteyin, her türlü tüy alma gereksiniminize uygun bir eseri kesinlikle bulacaksınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir