Sevgililer Günü armağanınız sizi bekliyor!

Güzellik Eki 27, 2022 Yorum Yok

Kadınlar için Sevgililer Günü özel ve kıymetlidir. Aşkın ve sevginin hatırlandığı bu günde, kendinizi mükemmel bir ikramla memnun edebilirsiniz. L’Oréal Paris, güzelliğinize hoşluk kazandıracak bir set hazırladı.

L’Oréal Paris, Sevgililer Günü’ne özel bir ambalajla maskara ve ruju bayanların beğenisine sunuyor. Yıl boyunca kullanmaya devam edip, gücünü hissedebilirsiniz.

Göz kamaştıran hoşluk, etkileyici ve ağır bakışlar… Hacimli, güçlü ve uzun kirpiklerin sırrı gerçek maskarayı seçmekten geçiyor. L’Oréal Paris Paradise Maskara, Hint Yağı, Argan Yağı ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş formülü, kremsi ve kaygan yapısı ile kirpiklerinizin gücüne güç katıyor. L’Oréal Paris Paradise Maskara, besleyici vitamin özütleri ile kirpiklere ziyadesiyle hacim veriyor.

Özel dizaynlı L’Oréal Paris Color Riche Shine Ruj’un nude rengi ile makyajın keyfini süreceksiniz. Color Riche Nude rengi ile daha dolgun görünen dudakların sırrını verirken, ultra konforlu uygulaması ile dudaklarınıza duyusal bir deneyim yaşatacak.

Tek seferde, nefes kesen çarpıcı bakışlara kirpiklerinizi hazırlayan, kirpiklere verdiği hacimle bağımlılık yaratan Paradise Maskara ve dudakları daha alımlı bir görünüme kavuşturan, pigmentasyon içeren formülü sayesinde tek atakta kolaylıkla sürülen Color Riche makyajınızı tamamlamamızı sağlıyor.

L’Oréal Paris Paradise Maskara için Önerilen Tüketici Fiyatı: 99,90 TL

L’Oréal Paris Color Riche Ruj Önerilen Tüketici Fiyatı: 69,90

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir