Siyah sarımsak püresi ile gurme lezzetler

Yaşam Kas 09, 2022 Yorum Yok

Taşköprü sarımsağının 60 gün fermente edilmesi sonucu elde edilen AJÓ 37400 Siyah Sarımsakları, püre formuyla sofralarda lezzeti ve sıhhati buluşturuyor. Organik, doğal ve kuvvetli bir antioksidan kaynağı olan Siyah sarımsak püresi farklı lezzetlerin tamamlayıcısı pozisyonunda.

Kendine hayran bırakan bir tada sahip olan ve limitli formda Eser stoğu bulunan; Siyah sarımsak, özlerinden elde edilen AJÓ 37400 Siyah Sarımsak Püresi, sofralarda salata sosu olarak, ızgara et, tavuk, balık yanında sos olarak, peynir tabağı cips vb. atıştırmalıklarla, sandviçlerde, kızarmış ekmek, mayonez ve krema soslarında ve şurup bal eklenerek tatlılarda kullanım alanı sağlıyor.

İnsan sıhhati için Gerekli olan mineral ve vitamini yüksek ölçüde içerisinde barındıran Siyah sarımsak, sıhhatte ki değerini ön plana çıkartırken yemeklere de farklı aroma katıyor. İçerisinde rastgele bir kimyasal unsur, ilaç ve GDO bulunmamakla birlikte üretim esnasında karbon ayak izi azaltmak ismine yeşil güç kaynağı kullanılmaktadır.

Ata tohumu Taşköprü sarımsaklarından elde edilen ve kurutulmuş meyve tadında, jelibon kıvamında, hafif tatlı ve ekşi bir aromaya sahip olan AJÓ 37400 Siyah sarımsak püresi, çiğ sarımsaktan fazla her damak tadına hitap ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir