Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır?

Güzellik Eki 27, 2022 Yorum Yok

Kadınlar, istenmeyen tüyler için pek çok sisteme başvurur. Bu metotların birden fazla acı vericidir. Lakin, tüy dökücü kremler bu mevzuda hem pratik hem acısızdır. Pekala, tüy dökücü krem nerelerde kullanılır? Yüksek Topuklar takımı olarak, sizlere tüy dökücü kremin kullanım yerleri hakkında yararlı bilgiler sunuyoruz.

Tüy dökücü krem, çoklukla genital ve bikini bölgesindeki tüyleri almak için tercih edilir. Bu bölgelerin yanı sıra, bacak, kol, kol altı ve sırt bölgesindeki tüyleri de tüy dökücü kremle alabilirsiniz. Genital bölge ve bikini bölgesi öbür bölgelere göre daha hassas olduğu için kızarıklık ve yanma yaşanabilir. Bu nedenle, kremi kullanmak istediğiniz alana büsbütün sürmeden evvel küçük bir bölgede deneme yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tüy dökücü kremin kullanım talimatını da dikkatli okumalısınız. Bekletme mühletine dikkat etmezseniz cildiniz görebilir. Kıl dönmesi, tahriş üzere meselelerle karşılaşabilirsiniz.

Genital bölgede tüy dökücü krem kullanılır mı?

Genital bölgedeki tüyleri almak için en acısız tekniklerden biri tüy dökücü kremdir. Lakin genital bölge için eser seçerken parfümsüz ve hassas ciltler için olanları tercih etmelisiniz. Uygularken dikkat etmeniz gereken nokta ise, kremi sürerken sürdüğünüzü bölgeyi yeterli görmektir. Genital bölgenin içine sürmediğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde, yanma ve tahriş kaçınılmaz olur. Birden fazla tüy dökücü kremin bekletme mühleti 5-6 dakikadır. Spatula gerektiren bir krem tercih ettiyseniz, tüyleri alırken evvel çıkış tarafına gerçek sonra aksine hareket ederek tüylerden kurtulabilirsiniz.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Tüy dökücü kremler ziyanlı mı?

Tüy dökücü krem kullanımı

Jiletle genital bölge tüyleri nasıl alınır?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir