Aslan Kadını

Genel, Yaşam Ağu 20, 2022 Yorum Yok

Aslan kadını saçları aslında burçlar arasında pek sevilmeyenlerdir. Aslan burcu kadınları kısa boyludurlar genelde. Gözleri dikkat çekici renktedir. Giyim konusunda çok iyi değildirler ancak kötü oldukları da söylenemez. İnsanlar tarafından fizikleri genelde beğenilmektedir, minyon bir tipe sahiptirler.

Aslan Burcu Kadınlar

Çekici ve akıllı kadınlardır. Özgüvenleri tıpkı boğa kadınları gibi yüksektir. Mükemmelliyetçi bir yapıları bulunmaktadır, yaptıkları ve çevresinde yapılan her hareketlerin en iyisi olduğunu görmek ister. Oldukça sinirli bir yapıya sahiptirler.

Mizahi açıdan iyidirler. Aşırı gururlu kadınlardır aslan kadınları. Azimli ve ateşli bir kadındır aynı zamanda. Aslan kadınları zor kadınlardır. Kolay kolay diğer insanlarla iletişim kuramaz. Oldukça kibirli kadınlardır. Her zaman övülmek isterler. Aslan burcu kadınları gösterişi seveler.

Etraftaki herkesin gözleirnin kendi üstünde olmasını isterler. Aslan kadını doğal kadınlardır ve içten davranmasını severler, yapmacık değildirler.

Gece hayatına düşkün bir burçtur aslan kadını. Erkekler tarafından beğenildiğini hissedince aşırı derecede havaya girerler. Ortamıın kraliçesi olduklarını düşündüklerini söylemek aslında tam yerindedir.

Yeni insanları tanımak, değişik ortamlarda bulunmak isterler. Çevresindeki insanları dikkatli seçmektedirler. Aslan kadınları genelde iyi niyetlidir ancak oldukça da kibirli ve alttan kinci kadınlardır. Yapacakları kötülükleri farkettirmeden yapmayı severler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir