Aslan Burcu Erkeği

Dünya, Yaşam Ağu 20, 2022 Yorum Yok

Aslan burçlu erkekler oldukça sert erkeklerdir.

Aslan burcu erkeklerin tıpkı gerçekten aslanlar gibi gür saçları vardır. Genelde orta yada kısa boylu erkeklerdir. Zayıf değillerdir atletik vücutları vardır. Yemek yemeyi aşırı sevmektedirler. Dikkat çekici yüz hatları bulunmaktadır aslan burcu erkeklerinin. Aynı zamanda gözleri de oldukça dikkat çekicidir. Giyim konusuna da önem vermektedir.

Aslan Burcu Erkekleri

Aslan burcu erkekleri ılımlıdırlar ve bu sebeple çok anlayışlı insanlardır. İnsanları kırmayı sevmezler ancak her burç gibi damalarına basıldıklarında kimseyi gözleri görmez.

Zeki erkeklerdir aslan burcu erkekleri, Pratik ve ani çözümcü insanlardır. İnsanlar tarafından oldukça sevilmektedirler. Kolay kırılırklar, ancak hemen kendilerini onarabilirler.

Neşeli erkeklerdir. Lider özelliklerini taşımaktadırlar. Her yerde liderin kendisi olmasını isterler. Övülmeyi ve özellikle de ilgi görmeyi çok severler. Hareketli bir yapıya sahiptirler. Aslan burcu tek konu üzerinde yoğunlaşmayı sevmezler, akılları fıldır fıldırdır aslan burçları erkeklerinin.

Aslan burcu erkekleri dikkat çekmeyi severler. Söyledikleri, hareketler, oldukça dikkat çekici olmaya çalışmaktadır. Dostluk ilişkilerine önem veren bir burçtur Sosyal ortamlarda ve sosyal mecralarda aktif olmayı severler. Sorumluluklarının farkında erkeklerdir.

Emir almaktan nefret ederler. Genelde emirleri kendilerinin vermelerine alışkın burtur aslan burcu erkekleri.

Aslan erkekleri genelde popüler erkeklerdir. Kolayca karşısındakini kendi himayesi ve etkisi altına alabilir. Merhametli insanlardır ancak onlara ayak uydurmak biraz zordur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir