Bacak ve kalçadaki selülit nasıl geçer?

Güzellik Kas 09, 2022 Yorum Yok

Aynadaki imajınıza bakıp bacak ve kalçadaki selülit nasıl geçer diye düşünüyor musunuz? Kendinizi uygun hissedin zira size muhakkak tesirli selülit tedavisi teklifleri sunuyoruz! Beslenme nizamından şifalı yağlara kadar selülite tahlil prosedürlerini Özel haberimizde bulabilirsiniz.

Bacak ve kalçadaki selülit için tahlil var

Başlarken, lütfen kendinize inanın. Bacak ve kalçadaki selülit manzarasından kurtulabilirsiniz. İnançlı ve kararlı olursanız, önünüzde kimse duramaz! Haydi o vakit, hakikat bilgilerle selülitten kurtuluş savaşını başlatalım.

Yoğurt kürü yaparak selülitlerden kurtulun

Selülitlerden kurtulmak için yoğurt kürü kullanabilirsiniz

Zerdeçal, zencefil ve tarçın ile yapılan yoğurt kürü sayesinde hem kilo verebilir hem bacak ve kalçadaki selülitlerin geçmesine Yardımcı olur. Zira, bu baharat hem ödem paklığı yapar hem iştahı istikrarlar. Tanımı ise nihayet derece kolay: 4 Yemek kaşığı yoğurda hepsinden birer çay kaşığı ve toz halinde zerdeçal, zencefil ve tarçın ekleyip karıştırın. Akşam yemeğinden iki saat sonra yiyebilirsiniz.

Yürüyüşle bacak ve kalçadaki selüliti giderin

Emek verirseniz bacak ve kalçadaki selülit gider

Her gün bir saat yürüyüşle hem kilo verebilir hem daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Evet, düşündüğünüzden Fazla daha tesirli olan yürüyüşü, ivedilikle hayatınıza almalı ve tempolu olarak yürümelisiniz. Kesinlikle dışarı çıkmanız da gerekmiyor, meskeninizde hareketli müzikler eşliğinde sporunuzu yapabilirsiniz.

Doğanın gücünden yararlanıp masaj yapın

Biberiye, portakal üzere şifalı yağlar kullanın

Şifalı yağlarla masaj yapıyor musunuz? Cildinizi onarmak, kan dolanımını artırmak ve selülit tedavisi için Çabucak başlayın! Biberiye, limon, portakal, çay ağacı yahut kakao yağı kullanabilirsiniz. Bunların hepsini almanız gerekiyor. İki Tane seçip eşit oranda karıştırın ve her gece yatmadan Evvel masaj yaparak sürün ki bacak ve kalçadaki selülitin gitmesine Yardımcı olacaktır.

Bacaklarınızı atkılı fırçayla taramak yararlıdır

Kuru fırçalama yaparak selülit geçer

Son devirlerde bayanlar bacaklarını inceltmek, selülitten kurtulmak için atkılı fırça ile tarama yapıyor. Zira, hem ciltteki meyyit derileri temizliyor hem kan akışını canlandırıyor ve bu sayede selülitin süratli geçmesine Yardımcı oluyor. İnternetten yahut hoşluk marketlerinden alabilirsiniz. Sabah yahut akşam bu süreci yapabilirsiniz.

Profesyonel dayanak alarak selüliti giderin

Hızlı selülit tedavisi için dayanak alabilirsiniz

Bazen süratli tahlil bulmak isteriz ki bu en doğal hakkımızdır. Güvendiğiniz bir merkezde selülit giderici masaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sıfırdan bir başlangıç yapmak için güzel bir fırsat olur. Alışılmış, bu müddette günde 3 litre suyunuzu içmeye İtina gösterin.

Bacak ve kalçadaki selüliti geçirmek için:

Kararlı olup selülitlerle savaşabilirsiniz
  1. Her duşta ipek kese ile bölgeyi ovalayın.
  2. Ananas, maydanoz, salatalık üzere besinler tercih edin.
  3. Doğum Denetim hapına bir mühlet Ara verin.
  4. Suyunuza limon, portakal, nane ekleyip detoks suyu yapın.
  5. Başaracağınıza inanın ve selülit giderici uygulamalara devam edin.
  6. Tüm gövde iç Cilt yapısını onarmak için kolajen takvsiyesi alın.
  7. İmkanınız varsa bir spor salonuna yazılın ve bacak antrenmanı yapın.
  8. Sadece yürüyüş ile hudutlu kalmayın; bisiklet sürebilir yahut yüzebilirsiniz.

Selülit yapan yiyecek ve içeceklerden uzaklaşın

Beslenme alışkanlarını selülit gidermek için değiştirin

Yağlı, şekerli, hamurlu ve tuzlu yiyecekler selülite Sebep olur. Birebir biçimde alkol ve gazlı içecekler de sıhhatinizin, güzelliğinizin düşmanıdır. Öyleyse, birinci amacımız bacak ve kalçadaki selülitten kurtulmak için ziyanlı besinlerden uzaklaştırmaktır. Bunun yerine selülit gideren yiyecekleri tercih edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir