Selülite iyi gelen bitki çayları

Güzellik Kas 09, 2022 Yorum Yok

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz selülite yeterli gelen bitki çayları hakkında bir Kılavuz hazırladık. Damak tadınıza Müsait olanı seçip, Çabucak kullanmaya başlayabilirsiniz. Selülit en çabuk nasıl geçer diyorsanız, bu karışımlar size Fazla süratli Yardımcı olabilir.

Sizler için selülit rehberi hazırladık

Biz, “Yüksek Topuklar” grubu olarak, şad kaldığımız selülite düzgün gelen bitki çayları öneriyoruz. Amade almak yerine, ofiste yahut mutfakta yapıyoruz. Elbette, yeterli Sonuç almak için sistemli uygulamanın Fazla tesirli olduğunu belirtelim.

  • Zerdeçallı bitki çayı ile selülitten kurtulun

Selülit savar bir tanımımız var

En sevdiğimiz ve en olağanüstü olanla başladık: Zerdeçallı içecek! İnanın, Fazla kısa müddette hem kilo verdiğinizi hem de bacak ve kalçadaki selülit imgesinin azaldığını göreceksiniz. Katiyetle denemeye bedel. Pekala, nasıl yapılır? Bir su bardağı oda sıcaklığında suya, yarım limon suyu ve bir çay kaşığı toz zerdeçal ekleyin. Aç karnına, günde bir Defa içebilirsiniz. Şayet, zerdeçal kullanamıyorsanız; tıpkı tanımı toz zencefil ile yapabilirsiniz. Bu da selülite güzel gelen bitki çayları ortasında muteber bir tanımdır.

  • Kırmızı biberin gücü ismine selülitlere veda!

Bu çay tanımına kesinlikle Talih verin

Selülite güzel gelen bitki çayları ortasında en uygunlardan biri daha karşınızda! İngiltere’de istekli bayanlar üzerinde bir çalışma yapılıyor ve nizamlı olarak bu içeceği kullananların hakikaten de pürüzsüz ve sıkı bacaklara sahip olduğu görülüyor.

Aç yahut tok karnına lakin kesinlikle günde iki Kez bu çayı içmeniz gerekiyor. Tanımı ise nihayet derece kolay: Bir çay bardağı oda sıcaklığında su, bir tatlı kaşığı toz Sıkıntı biber ve yarım limonun suyunu karıştırın. İşte, bu kadar.

  • Selülite düzgün gelen bitki çayları listesi bu!

Günde üç fincana kadar yeşil çay içebilirsiniz

Bildiğiniz üzere yeşil çay, mükemmel yararlara sahiptir ve selülitten kurtulmak için de bize Yardımcı oluyor. Günde bir yahut iki Sefer yeşil çay içerek, sağlıklı görünümü destekleyebilirsiniz. Dilerseniz içine çubuk tarçın, karanfil, kakule yahut Tane karabiber ek edebilirsiniz.

  • Bonus: Yoğurt kürü yaparak selülitlerden kurtulun

Yoğurt kürünü haftada iki Kez yiyebilirsiniz

Doğanın gücünden yararlanıyoruz ve selülit giderici bitki çaylarına ek olarak, yoğurt kürü yapıyoruz. Yıllardır hayatımızda olan bu şahane Tanım tıpkı vakitte kilo vermeyi de destekliyor. Öyleyse, maksadımıza ulaşmak için haftada iki Kez yoğurt kürü yiyoruz; anlaştık mı?

Yoğurt kürü için 4 Yemek kaşığı yoğurda hepsinden birer çay kaşığı ve toz halinde zencefil, zerdeçal ve tarçın ekleyip karıştırın ve istediğiniz saatte yiyebilirsiniz. Elbette gün boyunca 3 litre suyunuzu içmelisiniz.

  • Kiraz sapı çayıyla ödem ve selüliti temizleyin

Büyüklerimizin bir bildiği Mevcut 🙂

Büyüklerimizden miras kiraz sapı çayı sayesinde maksadımıza ulaşabiliriz. İsterseniz aktardan alabilir isterseniz kendiniz meskende kurutabilir yahut nihayet deva olarak kaliteli bir markadan Amade olarak tercih edebilirsiniz. Selülite âlâ gelen bitki çayları tıpkı vakitte kilo vermek, ödem paklığı, incelmek için de yararlıdır; aklınızda bulunsun.

  • Çay değil lakin maydanoz kürünü de yapın

7 yahut 15 günlük kür yapabilirsiniz

C vitamini açısından Fazla Güçlü maydanoz kürü aslında Cilt sıhhatini dostudur. Daha parlak, sıkı ve canlı bir Cilt için 7 yahut 15 günlük kür olarak yapabilirsiniz. Burada da kural hem selülitten kurtulmak hem tanımdan fayda görmek için günde 3 litre su içmektir.

Sabah yahut akşam içebilirsiniz; aç yahut tok karnına olabilirsiniz; hiç ayrım etmez. Kafi ki sistemli bir formda maydanoz kürü yapmaya devam edin. 15 kol maydanoz, kabuğuyla birlikte yarım limon ve bir su bardağı suyu robotta çekin ve şifa niyetine için. Biz, üzerimize düşeni yapıp selülite düzgün gelen bitki çayları rehberini paylaştık. Artık Dizi sizde: hoş haberlerinizi bekliyoruz!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir