Cemre Baysel, Rabia Soytürk ve Gizem Karaca’nın New Well Seçimleri!

Genel, Sağlık Mar 27, 2023 Yorum Yok

Rabia Soytürk Kırmızı Rujunu Seçti!

Rabia Öztürk’ün Kırmızı ruj seçimi keşfetmeye ne dersiniz? Bayanlar olarak Kırmızı ruj tercihlerimizde her Vakit bir favorimiz bulunuyor. Bu değerli rengin baskın gücü ile kendimizi daha Mesut ve özgüvenli hissediyoruz. Makyaj yapmak için kâfi Vakit bulamadığımız günlerde bile BB krem, maskara ve Kırmızı ruj sayesinde kısa müddette istediğimiz sonuçları elde ediyoruz. özel günlerde ya da günlük makyajda ayrım etmeksizin hepimiz kırmızının gücüne bayılıyoruz! Dağılmayan, bulaşmayan ya da bir şeyler tükettiğimizde tesirini yitirmeyen kırmızı ruj araştırmaları da bu nedenle Ehemmiyet kazanıyor.

New Well’in yepisyeni serisi olan Shiny Liquid Lipgloss renkleri ile yenilenin! Pratik kullanım sağlayan aplikatörü ve gününüze parlaklık katacak tesirleri ile makyaj çantanızın yeni favorisi olacağına eminiz! Rabia Öztürk’ün severek kullandığı ve “Benim Kırmızım” olarak Anlatım ettiği Shiny Liquid Lipgloss eserini kesinlikle keşfedin.

“Göz, Yanak ve Dudaklar” İçin Cemre Baysel’in Tercihi!

Gelelim Cemre Baysel’in seçimine… Hem gözlerde hem yanaklarda hem de dudaklarda değerlendirebileceğiniz mucize tesirli New Well Likit Aydınlatıcı eseri şimdi denemediyseniz Fazla şey kaçırıyorsunuz! Cemre Baysel’in ve birçok makyaj artistinin tercih ettiği bu pratik Eser ile makyajınıza saniyeler içerisinde Fazla daha profesyonel bir Görüntü kazandırabilirsiniz. Liquid Illuminator, Candy, Pink Up ve Sunset renk seçenekleriyle sunulur. Bu sayede, her Cilt tonuna Müsait bir seçenek mevcuttur. Birebir vakitte hem dudaklara hem gözlere hem de yanaklara uygulanabilir olması ile nihayet derece pratiktir. uzun mühlet kalıcılığı ile de dikkat çeker. Gün uzunluğu cildinizde doğal bir aydınlatma tesiri bırakır. Dağılma oluşturmaz. Biricik eseri çantanızda taşıyabilir ve dilediğiniz yerde kolay kolay makyaj yapabilirsiniz. Yanınızda iri bir makyaj çantası taşıma muhtaçlığını ortadan kaldırır.

Gizem Karaca “Keskin Çehre Hatları” İçin Ne Uyguluyor?

Bir makyaj aşığıysanız, kontürleme sürecinin yüzünüze Ebat kazandırmak için Fazla Kıymetli bir teknik olduğunu biliyorsunuz demektir. Kontür uygulamak, en uygun sınırlarınızı vurgulayan bir Görüntü yaratarak sizi büsbütün değiştirebilir. En yeni makyaj trendi “New Well Stick Kontür” ile klasik kontür eserleriyle uğraşmadan kusursuz bir Çehre elde edebilirsiniz.

Gizem Karaca harika Çehre sınırlarını oluşturmak için Stick Kontür’ünü seçti! Pekala ya siz? Makyajın vazgeçilmezlerinden biri olan kontür sürecinin ne kadar profesyonel sonuçlar ortaya çıkardığını artık hepimiz biliyoruz. Makyaj artistlerinin ve Gizem Karaca üzere birçok Ünlü ismin tercih ettiği keskin çizgiler için siz de New Well ile şahane tecrübelere Amade mısınız?

New Well Stick Kontür’ü kullanmaya Cilt tonunuza Müsait rengi seçerek başlamalısınız. Akabinde en Aleni tonu göz altlarınıza, burun çizginize ve alnınıza uygulayabilirsiniz. nihayet olarak koyu renkli kısmı elmacık kemiklerinin üzerine, kaş çizgisinin altına, burun kenarlarına ve çene kemiklerine kullanabilirsiniz.

www.newwell.com.tr

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir