En etkileyici öpüşme teknikleri

Yaşam Eki 27, 2022 Yorum Yok

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri ve daha fazlasını özel haberimizden öğrenebilirsiniz! Birlikte, olağanüstü dakikalar geçirmek ve onu baştan çıkarmak için gereken her şeyi keşfedeceksiniz!

Unutmayın, bahis öpüşmek bile olsa onun da teknikleri vardır ve daha güzelini bilmek, sizi vazgeçilmez biri yapabilir. Hazır mısınız? Öyleyse, başlayalım!

1. Öpüşme teknikleri içinde en değerli kural

Taze nefes ve pak bir ağız kıymetlidir. Dişlerinizi naneli diş macunuyla fırçalayıp yeterlice durulayın. Akabinde meyveli sakız çiğneyin. Bu sayede ağızda güzel bir tat bırakırsınız. Şayet, diş fırçalama için vaktiniz yoksa bir büyük bardak su içip şekerli sakız çiğnemek kâfi olacaktır.

2. Dudaklarınıza bakım yaparak güzelleştirin

Yumuşacık ve pürüzsüz dudaklar, ikiniz için de öpüşme zevkini artırır. Her vakit dudak bakımına itina gösterin, bilhassa soğuk kış günlerinde dudak çatlamasını önlemek için hami dudak bakım kremi kullanın. Süratli bir bakım için dudaklarınıza süzme bal sürüp masaj yaparak yedirin. Birkaç dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

3. Öpüşme tekniklerinde en hassas nokta

Etkileyici öpüşme için lisan kullanmak elbette değerlidir fakat bu hamleyi sona saklamak gerekir. Şimdi partneriniz size alışmamışken, öpüşme havasına girmemişken lisanınızı ağzına sokmanız gerçek değildir. ‘Se and the city’ dizisini izleyenler Charlotte karakterinin başına gelenleri hatırlıyordur: Daha birinci öpüşmede, erkek lisanını bayanın ağzına sokar ve bayanda rahatsız edici hisler oluşturur. Bu yüzden sakin olun.

4. Kendinize inancın ve o ana odaklanın!

Kendine itimadı yüksek olanların gücü büyüleyicidir, öpüşmekten zevk alır ve karşısındaki beşere da zevk verir. Bu yüzden kendinizden en ufak bir tasa duymadan öpüşmeye başlayın. Sakin ve yumuşacık hareketlerle bu olağanüstü anı doyasıya yaşayabilirsiniz.

5. Öpüşme teknikleri içinde naziklik önemlidir

Etkileyici öpüşme için nazik başlangıçlar en güzelidir. Dudaklarının kenarlarından öpün ve sonra ortalara hakikat gelin. Dudaklarınızı yavaşça ıslatıp eşinizin dudakları ortasına yerleştirin. Sonrasında yumuşacık hareketlerle dudaklarınızı oynatın.

6. Ellerinizi ve nefesinizi kullanabilirsiniz

Öpüşme, kendi doğal akışında gerçekleşirken ellerinizi ve nefesinizi kesinlikle kullanmalısınız. Örneğin, erkeğinizin boynunua yahut kulaklarına yavaşça dokunun. Kadınınızın beline sarılın yahut saçlarının ortasından ellerinizi geçirin. Sıcak nefesinizle kulağına yahut boynuna üfleyin.

7. Hafif ses çıkararak öpüşebilirsiniz

Eğer öpüşmenin ateşli bir sevişmeye dönüşmesini istiyorsanız, hafif iniltiler ve sesler çıkararak öpüşün. Lakin, sinemalardaki üzere abartı hareket ve seslerden kaçının. Nazikçe ve yalnızca tahrik edecek düzeyde sesler çıkarmak pek uygundur. Unutmayın, siz sinema yıldızı değilsiniz; sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Doğal olun.

8. Etkileyici öpüşme teknikleri deneyin

Öpüşürken daima birebir tempoda olmak karşınızdakini sıkabilir. Bu yüzden etkileyici öpüşme tekniklerini sırasıyla deneyin ve verdiği reaksiyonları takip edin. Örneğin, lisanınızı kullanmanızdan hoşlanıyorsa devam edin; lakin rahatsız olursa farklı bir teknik kullanın. Eşinizin alt dudağını nazikçe ısırırken üst dudağını emin. Bu sırada ellerinizle kulakları, boynu yahut göğsüne dokunun. Erkeklerin zevk noktalarından biri boynudur, bu bölgeyi kesinlikle öpün.

9. Öpüşmenin finalini lisanınızla yapın

Dilinizi yavaşça ıslatıp eşinizin dudaklarının etrafında lisanınızı yumuşacık hareketlerle gezdirin ve daha sonra lisanınızı ağzının içine sokup çıkarın. Bir müddet lisanınızı içeride tutup hafif hareketler yapabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir