Evde bronzlaştırıcı yağ nasıl yapılır?

Güzellik Kas 08, 2022 Yorum Yok

Yaz mevsiminde birden fazla bayan bronzlaştırıcı yağlara İlgi duyar. Bronzlaştırıcı yağlar, cilde pürüzsüz bir Görüntü ve hoş bir ışıltı verir. Bu yağları Amade almak yerine meskende kendiniz hazırlayabilirsiniz. Yüksek Topuklar takımı olarak, sizlere pratik konut imali bronzlaştırıcı yağ tanımları hazırladık.

Kakao yağı ile doğal bronzlaştırıcı

İlk pratik tanımımız; birer Yemek kaşığı kakao yağı, koz yağı ve zeytinyağını boş ve pak bir şişeye ekleyin, güzelce karıştırın. Bronzlaştırıcı yağları, doğal materyaller kullanarak hazırladığınız için dayanma müddetleri Amade satılanlara nazaran daha azdır. Bu nedenle Ufak şişelerde hazırlamaya ve 1 ay içerisinde tüketmeye çalışın. Karanlık ve serin bir ortamda koruma edin. Cildinize güzelce yedirerek sürün ve güneşlenmeye başlayın.

Havuç yağı ile ağır bronzluk

Bronzlaştırma konusunda kakaodan sonra en tesirli yağ havuç yağıdır. Birer Yemek kaşığı havuç yağı, susam yağı, kayısı yağı ve 1 adet çubuk tarçını karıştırın. Karışımın daha hoş kokması için içerisine birkaç Tane karanfil ekleyebilirsiniz. 

Yüksek bronzluk için bronzlaştırıcı yağ

Eğer Fazla koyu bir bronzluk isterseniz, çikolata kullanarak kendinize bir karışım hazırlayabilirsiniz. Birer Yemek kaşığı zeytinyağı ve bergamot yağını karıştırın. Yaklaşık 20 gram saf çikolatayı benmari yordamı eritin ve öbür yağlara ekleyip güzelce karıştırın. Bu karışımı güneşe çıkmadan 15-20 dakika Evvel cildinize uygulayın. 

Açık ciltliler için bronzlaştırıcı yağ

Ten renginiz Fazla Aleni ve cildiniz Fazla hassassa, size nazaran bir tanımımız var! 2 Yemek kaşığı zeytinyağı, yarım limon kabuğu rendesi, 2 kısım nane yaprağı ve kantaron çiçeğini karıştırın. Bu karışımı 15 gün güneşte bekletin. Amade olduktan sonra, güneşe çıkmadan cildinize uygulayın. Bu karışım sayesinde, kızarıklık ve Sıkıntı yaşamadan bronzlaşabilirsiniz.

Ev üretimi bronzlaştırıcı yağ tanımlarını öğrendiniz. Güneşin ışınlarının ziyanları tesirlerinden korunmak için, 11:00-15:00 saatleri ortasında güneşe çıkmamaya dikkat edin.

Bronzlaşmak için doğal yöntemler

Hızlı ve sağlıklı bronzlaşmak için öneriler

Cilt rengine nazaran bronzlaşma yöntemleri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir