Evde tırnak uzatma yöntemleri var!

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Evde tırnak uzatma formülleri ile Düş ettiğiniz imgeye kavuşabilirsiniz! Uzun, sağlıklı ve kuvvetli tırnaklar için size Özel tavsiyelerimiz var.

Özellikle, bitkisel bakım tanımlarıyla tırnak uzatma suratını artırabilirsiniz. Ekonomik, kolay ve tesirli teknikleri okumaya Çabucak başlayabilirsiniz.

Limon suyu ile tırnak uzatma mümkün!

Limon suyu ile her gün tırnakları pamukla yahut direkt masaj ile beslemek kısa müddette Sonuç alınmasını sağlamaktadır. Ayrıyeten limon suyunun içindeki vitaminler de tırnakların daha kuvvetli olmasına Yardımcı oluyor.

Sirkeli tırnak bakımı ile kusursuz sonuçlar!

Tırnak uzatmanın diğer bir yolu ise; içerisine sirke ve zeytinyağı karışımı bulunan ılık suya ellerinizi sokun. Yeteri kadar ellerinizi bu karışımlı suyun içinde tutun ve tırnaklarınızın bu sudaki mineralleri emmesini ve yumuşamasını sağlayın. Bu uygulamayı her gün, Özellikle akşamları yatmadan Evvel yapın. Tırnaklarınızın güçlenmeye ve süratle uzamaya başladığını şaşırarak göreceksiniz.

Hindistan cevizi yağı ile daha kuvvetli olun!

Tırnak uzatma usullerinden Öbür biri ise, Hindistan cevizi yağı ve limon suyu ile ovmaktır. Tüm bu uygulama yollarının her biri daha sağlıklı ve en değerlisi kırılmaya sağlam kuvvetli tırnaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Tırnaklarınızı her gün nemlendirin!

Korumanın yanı Dizi tırnak kenarlarını hafif fırçalayarak kan deveranını hızlandırabilir, etrafına besleyici kremlerle masaj uygulayarak güçlenmelerine Yardımcı olabilirsiniz. Tırnak etrafını Daimi nemlendirmek ve kurumasını engellemek şeytan tırnaklarını önler.

Diş macunu ile lekelerden kurtulun

Tırnaklarınızda lekeler varsa, diş macunuyla kurtulabilirsiniz. Bu metot tıpkı vakitte tırnaklarınızın güçlenmesine ve süratli uzamasına yardım ediyor. Uygulamak Fazla kolay! Tırnaklarınıza diş macununu sürüp 10 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. Bu tırnak bakımını haftada birkaç Kez yapabilirsiniz.

Kabartma tozu ile kuvvetli tırnaklara sahip olun!

Evde tırnak bakımı olağanüstü bir karışım daha var! Tırnaklarınızı gönül rahatlığı ile bu karışıma teslim edebilirsiniz. Tertipli uygulamada tırnaklarınızın güçlenip güzelleştiğini göreceksiniz. Bir bardak suyun içine 7-8 damla limon suyu ve bir çay kaşığı kabartma tozu ek etmelisiniz. Tırnaklarınızı karışımın içerisinde 10 dakika bekletip ılık suyla yıkayabilirsiniz.

Tırnak uzatmanın püf noktaları var!

Maden suyu, yumurta, ceviz, badem üzere mineral ve protein zengini besinleri sık sık tüketin. Manikür sırasında Misli törpü kullanımı yahut Çok baskılı törpüleme süreçlerinden kaçınmalısınız. Tırnakların kuvvetli ve sağlıklı olması için günde 2 litre su tüketin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir