Jiletle genital bölge temizliği

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pratik yolu, jilet kullanımıdır. Pekala, jiletle genital bölge paklığı nasıl yapılır? Size Yardımcı olacak bilgiler, Özel haberimizde yer alıyor.

 

İlk olarak, bayanlar için üretilmiş jiletlerden kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Başlığında krem bulunan, kesiklere Sebep olmayan eserler hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Jiletle genital bölge öncesi hazırlanın!

Tüylerin yumuşaması ve basitçe paklık için Türlü sistemlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, bebe yağı sürerek pürüzsüz bir halde jiletle genital bölge tüylerinden kurtulabilirsiniz.

Duş jeli yahut köpükleri tercih edebilirsiniz!

Genital bölge tüylerini almadan evvel, genital bölge için Özel üretilmiş duş jellerinden yahut köpüklerden faydalanabilirsiniz. Böylelikle, jileti kolay devinim ettirebilirsiniz. Ayrıyeten, duş jeli yahut köpük kılları yumuşatır. Tahrişi ve kıl dönmelerini önler.

Jileti aşağı ve üst hakikat devinim ettirin!

Ağdayla alınmış üzere olağanüstü bir Sonuç için jileti aşağı ve üst devinim ettirerek tüyleri alın. Olağan ki bunu, bayanlar için jilet kullanarak yapmalısınız. Eski tip, inançsız jiletler genital bölgede kesiklere Sebep olabilir.

Oturur konumda daha rahat yapabilirsiniz!

Genital bölgedeki kılları haftada bir almak en uygunudur. Jilet uygularken oturur durumda olmaya çalışın. Göremediğiniz yerler için Ufak bir aynadan yardım alabilirsiniz.

Ilık suyla çokça durulayıp temizleyin!

Aldığınız tüyler genital bölgeye yapışabilir. Bunun için süreç bittikten sonra bol suyla durulayıp temizleyin. Ayrıyeten, havluyla Çok nemini alın. Akabinde Hindistan cevizi yağı üzere ağır nemlendirici bir doğal bakım eseri kullanabilirsiniz.

Kullanım sonrası jiletinizi kesinlikle temizleyin!

Jileti kullandıktan sonra güzelce temizlemeyi unutmayın. Üzerindeki kalıntıları arındırmak nihayet derece kıymetlidir. Ayrıyeten, paslanmaya başlayan jiletleri bir daha asla kullanmayın. Jileti temizledikten sonra biraz bebe yağı içinde bekletirseniz, jilet bıçaklarının ömrünü uzatabilirsiniz.

Haftada bir Defa jiletle genital bölge alabilirsiniz!

Malum, jiletle alınan tüyler ağdaya nazaran daha süratli uzar. Lakin, tekrar almak için Müsait mühletin geçmesi gerekir. Her gün yahut tüyler tam uzamadan almak, tahrişe Sebep olabilir. Bunun için en uygunu, haftada bir Sefer yahut tüylerin uzamasına nazaran iki Sefer jiletle almaktır.

Jilet sonrası kaşıntı nasıl geçer?

Genital bölgeye ağda nasıl yapılır?

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir