Evde White Chocolate Yapımı

Yaşam Kas 07, 2022 Yorum Yok

Hayat bizi her Vakit farklı istikametlere götürdüğünü biliyoruz. 15 Yıl öncesinde Türk kahvesi vazgeçilmezler ortasındaydı. 5 Yıl Evvel çay bir girişken yaparak öne geçti ve arkadaş meclisinin vazgeçilmezleri, instagram fotoğraflarının süsü haline geldi. nihayet 3 yıldır da Starbucks kahveleri ön planda. Bilhassa şiir sokakta akımından sonra, duvarlara yazılan kelamların yerini nihayet vakitlerde Starbukcs’ın kahve bardakları yer aldı. Birinci ünlü olduğu vakitlerde White chocolate mocha söyleyemeyen gençler, Aka ıstırap yaşadı o kasaların önünde. Birçok İngilizce kursuna giden gençler, göğüslerini gere gere söyledi. Daha sonra Starbucks yetkilileri söyleyemeyen gençlerin kederini görerek çay ve filtre kahveyi menülerine koyarak buna bir nihayet verdi. ancak Tekrar de White chocolate mocha üzere isimler söylenmeye başlandı.

Tabi Vaziyet bu türlü olunca, bu kahvelerin seveni de arttı. Derhal derhal her yerde Starbucks olsa da, birden fazla insan konuttan çıkıp gidip almaya üşeniyor. Bu yüzden meskende White chocolate mocha yapımı artmaya başladı. Aslında hayli kolay. O denli ki kahve firmaları da Amade paketler halinde satışa başladı. Ancak siz bir kahve tutkunusunuz ve konutta kendiniz yapmayı daha Fazla seviyorsunuz. neden mi? Zira bu yazıyı, meskende şevkle White chocolate mocha yapmak için okuyorsunuz.

Öyleyse lafı Çok uzatmaya gerek yok. İşte size pratik ve Starbucks’ı aratmayan evde White chocolate mocha yapımı.

Malzemeler

  • 40 gr. ak çikolata
  • 40 gr. krema
  • 2 shot espresso
  • Sıcak süt

Yapılışı

  • Kremayı ısıtıp ak çikolataları içerisinden eritiyoruz.
  • 2 shot espresso ve kremalı karışımı karıştırıp sütümüzü ekliyoruz.

Hazırladığınız White chocolate mocha’yı mümkünse bu sonbaharda yağmur karşısında, bir kitap eşliğinde afiyetle içiyoruz. Hazırladığınız ev üretimi White chocolate mocha’yı bize göndermeyi unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir