Genital bölge beyazlatma için 5 yöntem

Güzellik Kas 08, 2022 Yorum Yok

Kadınlarda genital bölge beyazlatma için bitkisel tahlil sistemleri vardır. Konutunuzun rahatlığında, ekonomik ve inançlı bakım maskelerini kullanabilirsiniz.

Genital bölge beyazlatma sonuçlarını en yeterli formda almak için nizamlı uygulamaya devam etmelisiniz. kimi bir ay, kimi iki ay fakat kesinlikle sabırla bakım yapılmalıdır. En Müsait Vakit sizin için akşam saatleriyse, telefonunuza alarm kurup çalınca Çabucak banyoya gidip bakıma başlayabilirsiniz. 

1. Zerdeçal ve portakal suyu maskesi kullanın

Yarım portakalın suyunu sıkıp bir tatlı kaşığı toz zerdeçal ile karıştırın. Genital bölge kararması olan yerlere sürün. 10 dakika bekledikten sonra bol suyla durulayın. Bilhassa, Hindistanlı bayanlar zerdeçallı bakım maskesini genital bölge, koltuk altı, diz kapağı üzere kararmaların ağır olduğu bölgelerde kullanıyor.

2. Karbonatla genital bölge beyazlatma yapın

Bikini bölgesindeki kararmalardan kurtulmak için birçok şahıs karbonat maskesinden yararlanıyor. Üretimi ise nihayet derece kolay: 1 Yemek kaşığı toz karbonat ve 1 Yemek kaşığı suyu macun kıvamına gelen kadar karıştırın. Bölgeye sürüp on dakika bekletin ve arındırın. Unutmadan: Şayet hisli bir cildiniz varsa, bu maskeyi Evvel bileğinizin İç kısmına sürüp test edin. Kızarma yahut kaşıntı yoksa, Özel bölgede de kullanın.

3. Beyazlatma için yoğurt karışımı sürün

Yoğurdun, Cilt rengini açıcı özelliği vardır. Bunu, C vitamini içeren limon suyu ile birlikte kullanırsanız, Fazla hoş sonuçlar alırsınız. Bir Yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun suyunu karıştırıp sürün. 10 dakika bekletip ılık suyla durulama yapın.

4. Genital bölge beyazlatma kremi tercih edin

Ev üretimi maskelerle birlikte, bölgeye Özel renk açıcı krem kullanabilirsiniz. Bulgaristan’da üretilen ve birçok bayanın mutlu kaldığı “Achromin” kremi siz de tercih edebilirsiniz. İçinde paraben hususu bulunmayan eserleri seçin. İnternetten yahut Bulgaristan pazarlarından bu kreme ulaşabilirsiniz.

5. Ne kadar mühlet kullanmak gerekir?

Eğer, genital bölgede Fazla ağır kararma varsa ve süratli Sonuç almak istiyorsanız, haftada üç kere kullanmanız yeterli olur. Şayet, orta düzeyde ise bir kere uygulamak kafidir.

6. Lazerle beyazlatma yapılabilir mi?

Evet, kimi kliniklerde lazerle genital bölge kararmasına uygulama yapılmaktadır. Bu sürece başvurmadan evvel, yaptıracağınız merkez ve tabibi Fazla düzgün araştırmaızı tavsiye ederiz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir