Evde kilo verme için kolay yöntemler

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Hayalinizdeki kiloya çarçabuk ulaşabilirsiniz. Zira, meskende kilo Eda için mükemmel yollar var. Öncelikle, Özel haberimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. İşinize yarayacak yararlı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Sonrasında, size Müsait olan bilgileri defterinize yahut telefonunuza kaydedin. Çabucak bugün, amacınıza gerçek “Yüksek Topuklar” ile adım atın. Haydi, başlayalım!

1. Kilo vermenin mükafatlarını ayrım edin

İlk olarak, nazar açımızı yenileyelim mi? Temelinde diyet yapmak ve kilo vermenin mükafatları vardır. İstediğiniz kıyafetleri giymek, daha sağlıklı olmak, güç düzeyinin yükselmesi, yiyecek masrafının azalması gibi… Bu Kez diyete başlamadan Evvel defterinize sizin için karları yazın.

2. Tarçınlı süt ile iştahınızı dengeleyin

Zaman Vakit tatlı yahut açlık atakları mı oluyor? Bunun önüne geçmek için tarçınlı sütten yararlanabilirsiniz. Tokluk hissi verir, kilo vermeye Yardımcı olur. Tanımı ise Fazla kolay: Bir su bardağı sıcak süte bir çay kaşığı toz tarçın ekleyin ve afiyetle için.

3. Konutta dans ederek kilo verebilirsiniz

Hava sıcak yahut soğuk olduğunda yürüyüşe çıkmaktan çekiniriz. fakat konutumuzun rahatlığında, istediğimiz her Lahza dans ederek kilo verebiliriz. Zira, bütün gövde kasları çalışır, kalori yakar ve terleriz. Evet, sahiden de dans etmek konutta eğlenceli kilo vermek için şahane bir yoldur.

4. Saat başı bir bardak suyunuzu için

Masanın yahut tezgahın üstünde kesinlikle bir sürahi su bulundurun. Saat başı bir bardak suyunuzu için. Zira, bu sayede kilo vermek kolaylaşır. En değerlisi ise tokluk hissi verir. İstikrarlı formda beslenip sağlıklı kilo verebilirsiniz. Lütfen, bunu hafife almayın: Hayalinizdeki kiloya ulaşmak için suyunuzu için.

5. Yeşil çay ile yağ yakmayı hızlandırın

Evde kilo Eda için en Aka yardımcılardan biri yeşil çaydır. Bilimsel çalışmalar, yeşil çayın sıhhat ve diyet üzerindeki tesirini kanıtlıyor. Kahvaltıdan bir saat sonra yahut akşama gerçek bir fincan yeşil çay içerek metabolizma suratının yükselmesini sağlayabilirsiniz.

6. Beslenme günlüğü tutarak zayıflayın

Bazen, pek bir şey yemediğimizi lakin buna Karşın kilo aldığımızı düşünürüz. Pekala, nitekim bu türlü mi? Beslenme günlüğü tutarak, uyandığımız andan uyuyana kadar yiyip içtiklerimizin kaydını tutabiliriz. Bu sayede, tarafsız bir gözle kendimizi görebilir ve buna nazaran düzeltmeler yapabiliriz.

7. Haftada iki kez yoğurt kürü yapabilirsiniz

Son tavsiyemiz ise sahiden Fazla işe yarıyor, Çabucak deneyebilirsiniz. Zencefilli yoğurt kürü, konutta kilo Eda için mükemmel bir yoldur. Haftada iki kez akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyebilirsiniz.

Yoğurt kürü tanımı: Hepsinden birer çay kaşığı ve toz olmak kuralıyla zencefil, zerdeçal ve tarçını bir kase yoğurda karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç sonra yiyin. Uyuyana kadar üç dört bardak su için. Bu usulü kullananlar, Fazla hoş sonuçlar alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir