Hayatı Kolaylaştıran Braun 100. Yılını Kutluyor!

Genel, Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

1921’den bu yana tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya odaklanan Braun 100. Yılını kutluyor. Braun, bu Özel yılında da sağlam ve yıllarca kullanılan ferdî bakım eserlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Max Braun tarafından 1921 yılında kurulan Braun, 100 yıldır gelişmiş teknolojisi ve inovatif dizaynlarıyla tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Bir sefer aldığınız Vakit yıllarca tıpkı performans ile kullanmaya devam etmenizi sağlayan Braun eserleri, yıllardır “daha az, Ancak daha iyi” yaklaşımıyla, eserin en Temel ve Gerekli taraflarına odaklanarak tasarlanıyor. Braun, ferdî bakım portföyünde bulunan eserleri ile; bayanlara aradıkları uzun mühlet tesirli ve konforlu epilasyon tecrübesinin yanı Dizi kusursuz bir Cilt bakımı sunarken, erkeklere de kusursuz bir tıraş tecrübesi sağlıyor ve istedikleri sakal tarzına sahip olmalarına Yardımcı oluyor.

Yıllara Saha okuyan eserler üretme konusundaki taahhüdünü her Vakit yerine getiren Braun, 100. Yılı için 5 Yıl garanti ile Özel Eser seçkisini satışa sunuyor. Sonlu sayıda bulunan Özel Eser seçkisinde Silk Expert Pro 5, Silk Epil 9, Silk Epil 9 Flex ve MGK5045, BT7, MGK7, Series 3, Series 7, Series 9 Tıraş Makineleri bulunuyor.

1921’de Frankfurt’ta kurulan Braun, kurucusu Max Braun’un ilerici fikirleri, yenilikçi Eser tahlilleri ve en nihayet teknik gelişmeleri kullanması ile karakterize olarak insanların muhtaçlık duyduğu, gündelik hayatı kolaylaştıran ve vakte Saha okuyan eserler yarattı. Braun öyküsüne bir kemer konektörü ile başlayan Max Braun, 1930’larda erkeklerin şahsî bakımı ile ilgilenmeye başladı.

Bu devirlerde, yüzünüzü tıraş etmek için su ve köpük yerine elektrikli bir makine kullanmak epey yeni bir konseptti ve elektrikli tıraş bıçağı Amerika’da yalnızca on Yıl Evvel icat edilmişti; fakat Braun, rekabetçi bir Aygıt üretebilecek teknolojik bilgi birikimine sahip olduğunu biliyordu. Bunun nedeni, Braun’un zati üretimin en nihayet noktasında olmasıydı.

1930’ların sonunda Braun, elektrikli tıraş makinesi için kendi yeni dizaynını tamamladı ve nasıl üretileceğini hesapladı. Ne yazık ki, bu sırada bir Cenk da başladı, Braun’un elektrikli tıraş makinesi şimdilik rafa kaldırılmıştı. Cenk sonrası Braun yine yapılanmaya başladı ve 1950 yılında birinci kuru folyolu tıraş makinesi, S50’yi piyasaya sürdü. Bu iki Eser Braun’un bugünkü Eser kategorilerinin temellerini attı.

1988’de, Braun, Fransız şirket Silk-épil’i satın aldı, bugün şirketin Temel ve büyüme sağlayan segmentlerinden birisi olan birinci epilatörü Silk-epil EE1’i piyasaya sürdü. Kısa müddette Braun, bayan hoşluk ve şahsî bakım eserleri ortasında başkan bir dünya markası haline geldi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir