Hindistan cevizli türk kahvesi tarifini deneyin!

Yaşam Kas 07, 2022 Yorum Yok

Hindistan cevizi yağı yararlarını Türk kahvesiyle birleştirip sıhhatiniz için eksiksiz sonuçlar alabilirsiniz! New York Üniversitesi beslenme mezunu Dilek Karabulut, Hindistan cevizli türk kahvesi tanımı ve yararlarını anlatıyor.

Merhaba, Yüksek Topuklar okuyucuları! Hindistan cevizi yağı, hayatıma girdiğinden beri kilo denetimi, kabızlık, sporda performans artırma üzere birçok mucizesini görüyorum. Sizinle, hazırlaması nihayet derece kolay Hindistan cevizli türk kahvesi tanımını paylaşacağım, sonrasında ise yararlarını açıklayacağım.

Malzemeler,

 • 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi
 • 1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı
 • 1 fincan soğuk su

Hazırlanışı,

 1. Tüm materyalleri cezveye alın.
 2. Kısık ateşte, köpürene dek pişirin.
 3. Afiyet olsun, Hindistan cevizli türk kahvesi tanımı hazır!

Hindistan cevizli türk kahvesi ne Vakit içilir?

Kahvaltıdan yarım saat sonra bir fincan, akşamüzeri Ara öğününde bir fincan olmak üzere Hindistan cevizli türk kahvesi içebilirsiniz. Yanında kesinlikle bir Aka bardak su için ki ödem yahut şişkinlik olmasın…

Hindistan cevizli türk kahvesi yararları nelerdir?

Hindistan cevizi yağı birçok noktada yararlı özellikler gösteriyor. anne başlıklar halinde aşağıda listeliyorum.

 • Aşırı iştah ve tatlı isteğini keser!

Hindistan cevizi yağı, orta zincirli yağ asitleri içerir. Bu özelliğiyle uzun müddet tokluk verir. Şayet, vakitsiz ve Fazla acıkma sorunu yaşıyorsanız; Hindistan cevizli türk kahvesi size Yardımcı olacaktır. Kahvenin yanında bir Aka bardak suyu, yudum yudum ve oturarak için.

 • Enerji düzeyinizi süratlice yükseltir!

Eğer, yorgunluktan şikayetçiyseniz, Hindistan cevizli türk kahvesi size Yardımcı olacaktır. Kafein ve orta zincirli yağ asitleri sayesinde süratlice gücünüz yükselir. Kendinizi daha zinde hissedersiniz.

 • Bağırsakların çalışmasına Yardımcı olur!

Kahve bağırsakları çalıştırır, Aka tuvalete çıkmayı kolaylaştırır. Birebir halde, Hindistan cevizi yağının bağırsak hareketlerini hızlandırma tesiri vardır. Günde 2 fincan kahve içmek, kabızlığın giderilmesinde Yardımcı olacaktır.

 • Spor öncesi doğal dayanak olur!

Spordan 15 dakika Evvel Hindistan cevizli türk kahvesi içmek, güç rezervlerini doldurur. Daha uzun mühlet ve verimli spor yapmanıza Yardımcı olur. Esasen, nizamlı spor yapanlar kahvenin spordaki uyarıcı tesirini Fazla uygun bilir. Hindistan cevizi yağı tesiriyle doğal dayanak daha Fazla yükselir.

 • Hindistan cevizi yağı nereden alınır?

Saf, organik ve katkısız Hindistan cevizi yağı almanızı tavsiye ederim. Ben, Migros marketlerde de satılan, ONEVA marka Hindistan cevizi yağı kullanıyorum. 300 ml kavanozda, sert formda Hindistan cevizi yağı 28 liraya satılıyor. Birinci başta fiyatı yüksek üzere görünse de Fazla uzun mühlet Hindistan cevizi yağı kullanabileceğiniz için, uzun vadede hayli karlı ve ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir