yasamvediyet.com | Kolay ve Sağlıklı Zayıflama

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kirpik uzatma için evde yapılabilecekler

Kirpik uzatma için evde yapılabilecekler

admin admin -
51 0

Anlamlı ve hoş bakışlar için gür ve uzun kirpikler Fazla kıymetli. Seyrek ve kısa kirpiklere sahipseniz ümitsizliğe kapılmayın! Kalıcı yollarla hayalinizdeki kirpiklere sahip olabilirsiniz. En yakın arkadaşınız olarak sizlere, kirpik uzatma için tesirli metotlar sunuyoruz. İstediğiniz üzere bir Sonuç elde etmeniz için bu sistemleri nizamlı olarak uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Vazelin ile kirpik uzatma

Vazelin, kirpikleri ziyanlı unsurlardan korur ve dökülmeleri azaltır. Tıpkı vakitte, kirpikleri nemlendirerek gürleştirir. Vazelini yatmadan evvel, hatta gün içerisinde de uygulayabilirsiniz.

Doğal yağlarla kirpik uzatma

Hint yağı, zeytinyağı ve E vitamini üzere besleyici yağlar, kirpiklerinizi güçlendirir ve uzatır. Bu üç yağı bir kavanozun içinde karıştırın. Biten maskaranızın fırçasını çıkarıp güzelce temizleyin. Yatmadan Evvel bu karışımı pak fırça yardımıyla kirpiklerinize uygulayın. Fırça temizlemekle uğraşmak istemiyorsanız, pamuklu çubuklardan yararlanabilirsiniz. Tertipli uyguladığınızda sonuca inanamayacaksınız.

Maskara seçimine dikkat edin!

Makyajın olmazsa olmazı maskara, günlük kirpik bakımında size Yardımcı olabilir. Besleyici içeriğe sahip bir maskarayla kirpiklerinizi boyarken güçlendirebilirsiniz.

Kirpik kıvırıcılara dikkat!

Kirpikler Fazla hassastır ve en küçük bir müdahalede koparak dökülürler. Kirpiklere en Fazla ziyan veren alışkanlıklardan biri kirpik kıvırıcı kullanmaktır. Kirpik kıvırıcıların tesiri şahane olsa da kirpiklerinize ziyan verir. Bu yüzden, Özel günler dışında kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Yatmadan Evvel maskaranızı temizleyin!

Uzun müddet kalan maskara, kirpiklerin kırılmasına ve dökülmesine neden olur. Gece boyunca kirpik tabanları tıkalı kalır. Bu da yeni kirpiklerin çıkmasını mahzurlar. Bu nedenle, yatmadan Evvel göz makyajınızı kesinlikle temizleyin.

Kirpik uzatma için konutta yapılabilecekleri öğrendiniz. Kaş ve kirpik gürleştiren doğal usuller için

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir