Mükemmel cilt bakımı için 6 tavsiye

Güzellik, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Sivilceler, Siyah noktalar, solgun Görünüm üzere güzelliğinizi gölgeleyen sıkıntılardan kurtulmak için Cilt bakımına İtina göstermelisiniz. “Yüksek Topuklar” olarak, 6 adımlık bir planla daha sağlıklı bir cilde sahip olmanız için Cilt bakımı teklifleri hazırladık.

Cilt bakımında paklık Fazla kıymetlidir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki Kez cildinizi kesinlikle temizleyin. Cildinize Müsait bir temizleme jeli, günün kirini ve yağını almak için uygun bir seçim olacaktır. Bu sayede siyah nokta temizleme epeyce kolaylaşacaktır.

Braun Silk Epil 9 hoşluk setiyle tesirli Cilt paklığı yapabilirsiniz. Cildiniz sıhhatle parlar.

Cilt bakımında paklık önemlidir

Kirli hava, sigara dumanı, makyaja maruz kalan cilt, sıhhatini kaybetmeye başlar. Bu yüzden Cilt bakımında paklık Fazla değerlidir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki Sefer cildinizi kesinlikle temizleyin. Cildinize Müsait bir temizleme jeli, günün kirini ve yağını almak için güzel bir seçim olacaktır. Bu sayede siyah nokta temizleme hayli kolaylaşacaktır.

Ölü derilerden arındırın

Zamanla Cilt yüzeyinde meyyit deriler birikir ve Cilt renginin solmasına neden olur. Gereksiniminize nazaran haftada bir yahut iki Kez peeling yapmalısınız. İsterseniz doğal Cilt bakım maskeleri kullanabilir, isterseniz hoşluk mağazalarından Amade peeling alıp kullanabilirsiniz.

Makyajı nazikçe temizleyin

Makyaj yapmayı seviyoruz ancak temizleme süreci biraz zahmetli, o denli değil mi? Ama Laf konusu cildimizin sıhhati ve hoşluğu olduğu için makyajımızı nazikçe ve itinayla temizlemeliyiz. önce bir makyaj temizleme mendiliyle Cilt yüzeyindeki makyajı silin. Akabinde jelle derinlemesine paklık yapın.

Gözenekleri sıkılaştırmak için tonik kullanın

Tonik, eksiksiz bir Cilt bakım eseridir. Hem gözenekleri sıkılaştırmak hem cildi derinlemesine temizlemek için kullanılır. Sabah ve gece uyumadan Evvel bir modül pamuk yardımıyla cildinize tonik uygulayın. İsterseniz doğal gül suyunu tonik olarak kullanabilir, isterseniz çeşitli markaların eserlerini alabilirsiniz.

Cildinizi düzgünleştirmek için serum kullanın

Yeni nesil Cilt bakımı eserlerinden biri olan serumlar, ciltteki kusurları düzgünleştirmeye yardım eder. Nizamlı kullanımda ince çizgileri, Cilt lekelerini geçirir ve cilde genç bir Görünüm kazandırır. Akşam Cilt temizliğinden sonra serum uygularsanız, gece boyunca cildinize bakım yapılır. İpucu: Haftada bir Defa organik süzme bal sürmek, cildinizin yenilenmesine yardım eder.

Nem muhtaçlığını karşılayın

Cilt tipiniz ne olursa olsun, nemlendirici kullanmak zorundasınızdır. Nemsiz kalan Cilt çatlar, rengini kaybeder ve yaşlanın. Bu nedenle, nemlendirici kullanmak Cilt bakımında paklık kadar değerlidir. Edebiyat su bazlı, kışın daha ağır nemlendiriciler kullanabilirsiniz.

Cilt bakımı için beslenme tavsiyeleri

  1. Günde 15 bardak su için.
  2. Roka, ıspanak, dereotu tüketin.
  3. Avokado, badem ve koz yiyin.
  4. Her gün Aleni havada 15 dakika yürüyün.
  5. Her hafta balık yemeyi alışkanlık edinin.
  6. Yağlı, tatlı ve kızarmış yiyeceklerden Irak durun.
  7. Alkol ve sigara kullanmayın.

6 adımda tesirli Cilt bakımı nasıl yapılır, öğrendiniz. Aşağıdaki husus başlıkları da ilginizi çekebilir:

Gözenek sıkılaştırıcı garanti yöntemler

Doğal Cilt maskesi tarifleri

Sivilceler için konutta tahlil önerileri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir