Özge Özpirinçci Şimdi Ezberlerin Ötesinde!

Güzellik Kas 09, 2022 Yorum Yok

Türkiye’nin sevilen yıldızlarından Özge Özpirinçci, doğallıkla beyazlaşan saçlarıyla, bizlere gülümsüyor. Bayanlara, yüreğiyle ilham verip ezberlerin ötesinde bir hoşluğa Davet ediyor.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ grubu olarak; tam 12 yıldır bayanların yanındayız. Sizlerle buluştuğumuz her yayında: “Kadınlar hoştur, tabiatıyla her haliyle hoştur.” diyoruz. Özge Özpirinçci, etrafından saçıyla ilgili duyduğu Olumsuz tenkitlere karşın, kalbinden gelen sesi dinliyor! Bu duruşuyla, hem bizim inancımızı pekiştiriyor, hem siz değerli bayanlarımıza rehberlik ediyor.

Elbette, bu şahane toplantıda, Özel teşekkürü hak eden bir marka ve özel bir bayan daha var: Dove ve Unilever Marka Müdürü Özge Acarbay! Pekala, neden? Zira:

Kıymetli Özge Acarbay; bayanların saçları konusunda istedikleri tercihleri yapabileceklerine inanıyor. bütün güçlü kurallara karşın, bayanlara cüret vermek için çalışıyor ve #EzberlerinÖtesinde konseptini, şahane bir reklam sineması ile taçlandırıyor!

Dove, Özge Özpirinçci ve bu müjdeli haberi sizlere duyuran “Yüksek Topuklar” ekibi olarak; başta Türkiye’de yaşayan bayanlar olmak üzere bütün dünyada; bizatihi, tam olduğu üzere başkalarından ve eşsiz hoşluğunu destekliyoruz. Daha Aleni Anlatım edelim: Bayanlara, Öbür beşerler tarafından uygulanan kusursuz hoşluk baskısına karşı çıkıyoruz!

Unilever Hoşluk ve Ferdî Bakımdan Mesul Marka Müdürü Özge Acarbay:

Oyuncu Özge Özpirinçci ise ‘Dove’ aracılığıyla bayanlara şu bildirisi iletiyor: “Saçlarım konusunda gerek kesimden gerekse toplumun aşikâr bölümlerinden Fazla Çok tenkit aldığım vakitler oldu. Hayatımın her alanında doğallıktan yana olan biriyim. Saçlar konusunda muhakkak kalıplara uyma zaruriliği, aslında bayana dayatılan pek Fazla baskından biri. Ben de Özel hayatımda bu baskı karşısında kendim olmayı, doğal kalmayı tercih ettim, saçlarımı da doğal akışına bıraktım. Tam da bu sebeple, Dove’un #EzberlerinÖtesinde kampanyasına dayanak vererek kendi tercihleri konusunda bayanlara ilham vermek istedim. Her birimiz kendimizi nasıl güzel hissediyorsak o denli hoşuz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir