yasamvediyet.com | Kolay ve Sağlıklı Zayıflama

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güzellik
  4. »
  5. Saç uzatan 5 süper bitkisel yağ

Saç uzatan 5 süper bitkisel yağ

admin admin -
39 0

Saç uzatan yağlardan dayanak alarak sağlıklı ve süratli bir formda uzayan saçlara sahip olabilirsiniz. Tam fayda sağlamak için sizlere sunduğumuz doğal yağları tertipli olarak kullanmaya İtina gösterin. İşte saç uzatan 5 bitkisel yağ…

Bitkisel yağlar, saçlarınızın ve saç derinizin köklerine nüfuz ederek, saçlarınızı güçlendiriyor, sıhhat ve parlaklık kazandırıyor. Aynı vakitte, saçların süratli bir biçimde uzamasını sağlıyor. Haberimizi dikkatli bir biçimde okuyun, sonunda saç uzatan yağ karışımını da göreceksiniz.

Hızlı saç uzatma için susam yağı

Susam yağı, çokça E vitamini içerir. Saçların süratle uzamasına dayanak olur. Tıpkı vakitte, saç derisinde oluşan mantar, kepek gibi sorunların daha çabuk güzelleşmesine Yardımcı olur. Saçları güçlendirir.

Saç bakımında zeytinyağı mucizesi

Zeytinyağı da susam yağı üzere çokça E vitamini içerir. E vitamini, saç ve saç derisi için hayli yararlıdır. doğal olarak, saçların daha süratli uzamasına da Yardımcı olur. Zeytinyağından faydalanarak, ışıl ışıl, sağlıklı ve kuvvetli saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç uzatan formül: Badem yağı

Badem yağı, A, B ve K vitaminleri başta olmak üzere çokça vitamin, kalsiyum, potasyum üzere mineraller ve yağ asitleri içerir. Bu sayede, kıl köklerini güçlendirir, saçların uzamasını dayanaklar. Badem yağını, öteki doğal yağlarla karıştırarak daha tesirli bir hale getirebilir, daha kısa müddette istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı saçlar için jojoba yağı

Jojoba yağı, saç derisi üzerinde Olumlu tesirlere sahiptir. Kepek, mantar üzere saç derisi enfeksiyonlarını gidermeye Yardımcı olur. Saç tabanlarını rahatlatır. Pak ve sağlıklı bir saç derisi sayesinde saçlar daha süratli uzamaya başlar.

Doğal saç uzatma metodu: Hint yağı

Hint yağı, E vitamini ve protein bakımından zengindir. Kan deveranını hızlandırır, saç enfeksiyonlarını düzgünleşmesini takviyeler. Saçların süratle uzamasını sağlar. Hint yağını, haftada 1 ya da 2 Kez saç tabanlarına yavaşça masaj yaparak uygulayabilir, daha tesirli olması için diğer doğal yağlarla karıştırabilirsiniz.

Yıpranmış saçlar için lavanta yağı

Lavanta yağı, antibakteriyel özellikler göstererek saç derisi üzerinde oluşan enfeksiyonları giderir. Bu sayede saç kökleri daha da güçlenir. Saç dökülmesi ve kuruluğunu önler, yıpranmış saçlara doğal bakım yapar. Daha sağlıklı ve kuvvetli da daha süratli bir halde uzamaya başlar.

Saça nem veren argan yağı

Argan yağı, saç derisini nemlendirerek, saç kırılmalarını önler. Saçların süratle ve sıhhatle uzamasını sağlar. Değerli bir yağ olduğu için aldığınız argan yağının gerçek olduğuna emin olmalısınız. Argan yağı almaya karar verirseniz kesinlikle güvendiğiniz yerlere gitmenizi tavsiye ederiz.

Saç uzatan yağ maskesi

Yukarıda bahsettiğimiz yağların tesirini artırmak için bir karışım hazırlayabilirsiniz. Yüksek Topuklar grubu olarak sizlere saç uzatan karışımı sunuyoruz.

Malzemeler;

  • 20 damla zeytinyağı
  • 20 damla Hint yağı
  • 10  damla lavanta yağı
  • 7-8 damla susam ve badem yağı (isteğe bağlı)

Hazırlanışı;

Tüm yağları Ufak bir kasede güzelce karıştırın. Hazırladığınız karışımı saçınıza köklerden başlayarak sürün. Saç tabanlarına sürerken parmak uçlarınızla dairesel hareketler yapın. Böylelikle, saç derinizdeki kan sirkülasyonunu artırarak karışımın daha tesirli olmasını sağlayabilirsiniz. bütün saçınızı yağladıktan sonra en az 4 saat bu formda bekleyin. Dilerseniz bu karışımı yatmadan Evvel sürebilir, sürdükten sonra saçınıza bone takarak uyuyabilirsiniz. Sabah uyandığınızda yıkayabilirsiniz.

Saçlarınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna nazaran yağların ölçülerini tıpkı oranda artırıp azaltabilirsiniz. Saç uzatan yağ karışımından tam fayda görmek için haftada 1 Sefer tertipli olarak uygulayın.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir