Selülite doğal çözüm için 5 yöntem

Güzellik Kas 09, 2022 Yorum Yok

Kalça ve bacaktaki selülite doğal çözüm arayanlar için en tesirli teknikleri açıklıyoruz. Sistemli uygulama ile istediğiniz sonucu alabilir ve hayalinizdeki imgeye kavuşabilirsiniz. Üstelik, selülite doğal çözüm tekliflerimiz hem ekonomik hem de pratik. Haydi başlayalım!

Evde selülit giderici çalışmalar yapabilirsiniz

Kadınlar güçlüdür, bir mevzuyu başına taksın yeter! Bu ister selülit olsun, ister kilo vermek. İnatçı yapınızı ortaya çıkarın ve doğal tahlil prosedürlerini istediğinizi elde edene kadar yapmaya devam edin. Birtakım günler unutursanız, kendinize şefkatli yaklaşın; olabilir bu Fazla doğal deyip yeni günde kaldığınız yerden devam edin.

 • Elma sirkesiyle selülite doğal tahlil bulun

Her gün bir Sefer elma sirkesi içebilirsiniz

Doğanın eczanesinden elma sirkesi hem selülitlerden kurtulmak hem kilo vermek için kusursuz bir yoldur. Beraberinde günde 3 litre su içerseniz, selülite neden olan atık suyun, toksin bedenden çıkarılmasını desteklersiniz. Bir su bardağı oda sıcaklığında suya bir tatlı kaşık elma sirkesi ekleyin. Aç yahut tok karnına, her gün için. Katiyen yararını göreceksiniz.

 • Duşta kese yaparak daha güzel görünün

Keseyi hoşluk marketlerinden alabilirsiniz.

Selülit olan bölgedeki kan dolanımını hızlandırmak için duşta keseleme yapabilirsiniz. Bunun için biraz acıya sağlam olmanız gerekiyor zira problemli bölgeleri hafif kızarana kadar ovmalısınız. Her seferinde cildinizin daha âlâ bir görünüme ulaştığına Şahit olacaksınız. Üstelik, meyyit deriler temizlenecek ve daha pürüzsüz bir hissiyat verecek.

 • Hindistan cevizi yağı ile selülite doğal çözüm

Selülit giderici özelliğe sahip doğal yağ var.

Bir Küme istekli bayan selülite yeterli gelen yağlar için deneye katılıyor. Her gün kalça ve bacaklarına masaj yaparak Hindistan cevizi yağı sürüyor. Sonuç mu? 4 hafta üzere kısa bir müddette gözle görülür düzgünleşme ayrım ediliyor. Hatta etkiyi artırmak isteyenler, kahve telvesini yağa ekleyip kullanıyor. Ne dersiniz, katiyen denemeye değer! Her sabah yahut akşam bu bakım uygulamasını yapabilirsiniz.

 • Doğada yürüyüş yaparak incelebilirsiniz

Spor hayatınızın bir kesimi olursa şahanedir

Selülite doğal çözüm ararken, yolunuz kesinlikle yürüyüş ve antrenmana uğrar. Zira, hareketli bir yaşantı bu sorunun tahlilinde nihayet derece kıymetlidir. Her gün bir saat tempolu yürüyüş yaparak bölgenin çalışmasını ve sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik, yürüyüş sırasında hormon istikrarı sağlanır. Sonunda kendinizi daha enerjik, düzgün ve zinde hissedersiniz.

 • Selülite doğal tahlil için hafif Sıkıntı bir karışım

Günde iki Sefer içebilirsiniz.

Deneyimler üzerinden ilerliyoruz: Sıkıntı biberin metabolizma üzerindeki tesirini hepimiz biliyoruz. Bu şahane gücü selülit paklığı ve kilo vermek için kullanabiliriz. İşte, size denenmiş ve başarılı Sonuç veren bir Tanım daha: Bir çay bardağı oda sıcaklığında suya, bir tatlı kaşığı toz Acı biber ve yarım limonun suyunu ekleyip karıştırın. Sabah ve akşam, günde iki Sefer için. Sonuçtan Fazla mutlu kalacaksınız.

 • Başka ne yapabilirim diyenlere tavsiyelerimiz:

Güçlü bir kurtuluş planı yapabilirsiniz
 1. Tatlı, hamur, alkol, gazlı içecek, kızartma tüketimini Mümkün olduğunca azaltın. Zira, bunlar selülite neden olur.
 2. Ananas, yeşil çay, kabak, salatalık, Üzüntü biber, ıspanak, ilikli kemik suyu üzere besinleri tercih edin. Zira, selülite güzel gelen besinlerdir.
 3. Doğadan şifa bulmak için selülite düzgün gelen bitki çayları içebilirsiniz. Kiraz sapı, biberiye, zencefil, zerdeçal çayı tercih edebilirsiniz.
 4. Ekonomik durumunuz uygunsa bir spor salonuna kayıt olup Özel hoca eşliğinde bacak, basen antrenmanları yaparsanız selülit gidermek için yararlı olacaktır.
 5. Yürüyüş yahut idman yapmak illa dışarı çıkmanız gerekmiyor. Konutunuzda hareketli müzikler açarak dans edebilir, yürüyebilir ve hareketler yapabilirsiniz.
 • Evde selülite masaj aleti kullanabilirsiniz

Evinizin konforunda selülit masajı yapabilirsiniz

Son devirde konut tipi masaj aletleri Fazla gelişti. Uyguladığı titreşim ile bölgedeki kan akışını hızlandırıyor ve selülit gidermeye Yardımcı oluyor. Pek Müsait fiyata, şarjlı masaj aleti alıp her gün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Şahane değil mi? Yorgun bir günün sonunda bel, boyun, sırt bölgesine masaj yaparak rahatlayabilirsiniz.

Referans bilgi: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6374708/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir