yasamvediyet.com | Kolay ve Sağlıklı Zayıflama

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güzellik
  4. »
  5. Sevgililer Günü hediyeniz sizi bekliyor!

Sevgililer Günü hediyeniz sizi bekliyor!

admin admin -
51 0

Kadınlar için Sevgililer Günü Özel ve değerlidir. Aşkın ve sevginin hatırlandığı bu günde, kendinizi mükemmel bir armağanla Mesut edebilirsiniz. L’Oréal Paris, güzelliğinize hoşluk kazandıracak bir set hazırladı.

L’Oréal Paris, Sevgililer Günü’ne Özel bir ambalajla maskara ve ruju bayanların beğenisine sunuyor. Yıl boyunca kullanmaya devam edip, gücünü hissedebilirsiniz.

Göz kamaştıran hoşluk, etkileyici ve ağır bakışlar… Hacimli, kuvvetli ve uzun kirpiklerin sırrı hakikat maskarayı seçmekten geçiyor. L’Oréal Paris Paradise Maskara, Hint Yağı, Argan Yağı ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş formülü, kremsi ve kaygan yapısı ile kirpiklerinizin gücüne Sıkıntı katıyor. L’Oréal Paris Paradise Maskara, besleyici vitamin özütleri ile kirpiklere ziyadesiyle hacim veriyor.

Özel dizaynlı L’Oréal Paris Color Riche Shine Ruj’un nude rengi ile makyajın keyfini süreceksiniz. Color Riche Nude rengi ile daha dolgun görünen dudakların sırrını verirken, ultra konforlu uygulaması ile dudaklarınıza duyusal bir Deneme yaşatacak.

Tek seferde, soluk kesen çarpıcı bakışlara kirpiklerinizi hazırlayan, kirpiklere verdiği hacimle bağımlılık yaratan Paradise Maskara ve dudakları daha cazip bir görünüme kavuşturan, pigmentasyon içeren formülü sayesinde Biricik atakta kolay kolay sürülen Color Riche makyajınızı tamamlamamızı sağlıyor.

L’Oréal Paris Paradise Maskara için Önerilen Tüketici Fiyatı: 99,90 TL

L’Oréal Paris Color Riche Ruj Önerilen Tüketici Fiyatı: 69,90

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir