Ünlü oyuncu Eda Ece doğallığı seçiyor!

Genel, Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Başarılı oyuncu verme Ece, ağır Amel hayatına Karşın cildinin hoşluğu ve sıhhatine İtina gösteriyor. Her bayan üzere verme Ece, doğal bir arındırıcı ve temizleyiciye gereksinim duyuyor. Şimdilerde, ışıl ışıl parlayan cildinin kahramanını bulduğu için Mesut ve heyecanlı hissediyor.

Cilt, gün içinde birçok Hariç etkene maruz kalıyor… kent hayatındaki doğalgaz ve egzoz dumanı, havaya karışan ağır metaller, polen, kapalı alanlarda maruz kalınan toz ve kimyasallar ciltte gözenekleri tıkayarak hassasiyete yol açabiliyor. meşhur oyuncu verme Ece, cildinin paklık ve sıhhati için Bioderma Sensibio H2O kullanıyor.

Alkon, sabun, alerjen unsurlar içermeyen Bioderma Sensibio H2O, her Cilt için doğallıkla paklık, aydınlık ve ışıltı imkanı veriyor. Bioderma Laboratuvarları tarafından dermatologlarla Birlikte geliştirilen dünyanın birinci misel suyu “Sensibio H2O”nun reklam yüzü başarılı oyuncu verme Ece oldu.

Bir makyaj temizleyicisinden Fazla daha fazlası olan Cilt temizleme suyu Sensibio H2O, saf ve yatışmış bir Cilt için gün içerisinde gereksinim duyulduğu anda tercih edilebiliyor. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü sayesinde pratik kullanım imkânı sağlıyor. Göz ve dudak etrafında da itimatla kullanılabiliyor.

En hisli ciltler de iç olmak üzere bütün Cilt tiplerine Müsait Sensibio H2O; alkol, sabun ve alerjen içermiyor ve içerisindeki etkin yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, cildin şişkinliğini gideriyor ve ciltte anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile bütün kiri ve yağı cilde ziyan vermeden derinlemesine arındırıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir