Ünlülerin kış için güzellik sırları

Genel, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Her daim göz önünde olan Çağla Şıkel, Ece Sükan, Ahu Yağtu üzere ünlülerin kış aylarında ciltlerine nasıl baktığını merak ediyor musunuz? Yüksek Topuklar grubu olarak sizler için ünlülerin kışın yaptığı Özel bakım sırlarını açıklıyoruz.

Çağla Şikel doğal hoşluğu tercih ediyor!

“Bakıma epeyce düşkünüm. Cildim ağır makyaja maruz kaldığı için Özellikle temizleme adımına Fazla dikkat ediyorum. Aslında, devrin ihityaçlarına nazaran seçimler yapıyorum. Youtube kanalımda tanımlarını paylaştığım üzere doğal bitkiler hazırladığım tarifler de var, içeriden beslemek için kaliteli markalardan kolajen kullanımı da. bütün bunlara ek olarak, her mevsim bol bol su içiyorum. Kışın nemlendirici kullanmayı asla ihmal etmiyorum. Cildimi makyajlı olsa bile her daim canlı tutan bir losyonum var. Onu her Vakit kullanıyorum.” diyor.

Ece Sükan ise ipekten hoşlanıyor!

“İçeriğinde ipek bulunan eserler cildime Fazla uygun geliyor. Kış aylarında Özellikle ağır nemlendirici özelliği bulunan eserlere tartı veriyorum. Haftada bir Sefer peeling uyguluyorum. Bu sayede cildimin her Vakit canlı kalmasını sağlıyorum. Göz etrafı bakımına Fazla Ehemmiyet verdiğim için kullandığım Özel eserler var. Ayrıyeten bol bol su içiyorum.” diyor.

Ahu Yağtu hisli cildini önemsiyor!

“Oldukça hisli bir cildim olduğu için kışın kullandığım bakım eserlerine başka bir İtina göstermem gerekiyor. Dermatolog denetiminde Cilt bakım eserleri kullanıyorum. Zeytinyağını seviyorum ve saçlarımı saf zeytinyağı ile nemlendiriyorum. Bol bol su içiyorum.”

Burcu kara ise paklığa dikkat ediyor!

“Cildimin paklığına ve makyaj sonrasında pak kalmasına Fazla Ehemmiyet veriyorum. Bunun için Cilt temizleme eserlerine Fazla değer veririm. Makyaj yaparsam mineral bazlı eserler kullanıyorum. Kışın cildim kızardığı için hisli ciltlere Özel bir bakım uyguluyorum. Soğuk havada cildimin nemsiz kaldığını hissettiğim Vakit kesinlikle nemlendirici uyguluyorum. Cildim için eczanede satılan dermatolojik eserleri kullanıyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir