Yaşlı gösteren makyaj hataları

Yaşam Kas 07, 2022 Yorum Yok

Her bayan, makyajı daha güzel görünmek için yapar. Fakat kimi Yalın makyaj kusurları buna Mani olur. Hatta sizi olduğunuzdan daha İhtiyar gösterebilir. Yüksek Topuklar takımı olarak sizler için İhtiyar gösteren makyaj kusurları derledik. özel haberimizi Çabucak okumaya başlayın, genç ve sağlıklı bir Görüntü için kaçınmanız gereken makyaj yanılgılarını öğrenin.

Yoğun fondöten seçimi

Kalın katmanla yüzü kapatan eserler artık tarih oldu. Artık Mümkün olduğunca sıvı ve az kullanarak kapatan eserler tercih ediliyor zira çizgileri ortaya çıkaran, çizgilerin ortasına dolan o kalın katmanlar şahısları olduğundan İhtiyar gösterir.

Kapatıcı tonunun seçimi

Lekeleri ve yüzünüzde istenmeyen bölgeleri kapatan bir kapatıcı en düzgün dostunuz olabilir. Koyu gözaltı halkalarını örten kapatıcıları can kurtaran olarak kullanabilirsiniz. Fakat Bülent Ersoy tarzı üzere, göz altınıza ak far geçmek, sizi olduğunuzdan İhtiyar gösterir. Aydınlatıcı kullanırken abartmayın!

Suya güçlü maskara tercih etmek!

Suya sağlam maskaralar Fazla başarılı işler çıkartsa da, günlük kullanımda kirpiklerinizi kurutur ve kalın bir yapısı olduğu için Fazla yanlışsız sürülmezse kirpiklerde topaklaşmaya Sebep olur. Şayet uygun bir makyaj tekniğiniz yoksa ve havuza makyajla girmeyi düşünmüyorsanız, günlük makyajda suya dayanıklı maskara kullanmayın.

Işıltılı gölgeler

Göz kapaklarına ışıltılı makyaj yapmak elbette yerine nazaran Fazla Müsait fakat gölgelemeleri ışıltılı değil Donuk far tonlarıyla yapmak Fazla daha başarılı Sonuç verecektir. Lavanta, yumuşak şeftali ve kahve tonlarında lakin Donuk farları tercih edin.

Vampir kırmızısı

Koyu renk bir kan Kırmızı ruj sürmek için yüzünüzün öbür tonlarını Fazla düzgün ayarlamış olmanız gerekir. Asırlardır Kırmızı ruj dişiliğin sembolüdür fakat sahiden bunu taşıyabilecek dudak yapısına ve Deri rengine sahip olup olmadığınızı güzel düşünün. Mercan, şeftali ve Cilt tonunun koyusu da nihayet derece seksi durabilir.

Allık uygulaması

Allık sürerken Heidi üzere yanağınızın iki noktasına Kırmızı kondurarak lakin Kötü bir makyaj yapmış olursunuz. Allık cildinizle uyumlu olmalıdır ve yanağınızda bir noktada toplanmamalı, dağılmış olmalıdır. Bir gölge üzere kullanılmalıdır. Tozlu kahverengiler, gül tonları başarılı seçimlerdir.

Kaş şekli

Kaşları nasıl aldığınız hayli değerlidir zira bakışınızı, yüzünüzün manasını kaşlar verir. çok ince alınmış kaşlar, Özellikle ortadan yanlış alınmış kaşlar küserlerse artık çıkmayabilirler. Yüzünüzün İhtiyar yahut üzgün, karamsar, mutsuz görünmesine neden olabilirler.

Parlayan bir ciltle dolaşmak!

Makyajınızı yaptıktan sonra parıldayan bir hızla ortada dolaşmayın. Yanlışsız makyaj yüzde doğala en yakın duran makyajdır. Renksiz pudralar, makyajınızı sabitler ve yüzünüzdeki yağlı yahut yanlış sürülmüş bölgelerin parlamasını önler. Pudra kullanın!

Yaşlı gösteren makyaj yanlışlarını öğrendiniz. Makyaj hakkında öbür yazılarımız:

Işıltılı yaz makyajı için 5 ipucu

Sıcak havalara sağlam makyaj

Genç gösteren 8 makyaj tüyosu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir