Yatıştırıcı serum ile cildinizi dengeleyin!

Güzellik, Sağlık Eki 28, 2022 Yorum Yok

Hepimiz kent hayatının gerilimini her geçen gün daha da fazla hissediyoruz ve bu gerilimli hayat, biz farkında olmasak da hayatımızdaki birçok şeyi olumsuz etkileyebiliyor. Mesela cildimizi…

Şehir hayatının koşturması sırasında cildimiz de bizim kadar yoruluyor ve çok daha özel bir bakıma gereksinim duyuyor. Âlâ kalpli cilt bakım markası Simple, gün uzunluğu gerilimden gerilmiş ve hassaslaşmış ciltler için özel olarak geliştirdiği, yeni Simple Yatıştırıcı Serum ile anında istikrarlı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Cildi gerilme ve hassaslaşmaya karşı koruyan Simple Yatıştırıcı Serum, içeriğindeki güçlü omega kaynaklı kenevir tohumu yağı ve vitamin B3 içeren formülü ile yardımınıza koşuyor.

Omega 3, 6 & 9 istikametinden güçlü kenevir tohumu yağı ve vitamin B3 içeren formülü ile cildi yatıştırarak dengeleyen ve ciltte kolay kolay emilip, yapışkan bir his bırakmayan Simple Yatıştırıcı Serum, Simple’ın portföyündeki en hafif ve tesirli nemlendiricisi olarak öne çıkıyor.

İyi kalpli cilt bakım markası Simple’ın gergin ve hassas ciltler için tasarladığı Simple Yatıştırıcı Serum, günlük cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz tesirli bir alternatif. İçeriğinde sert kimyasallar, etil alkol, parfüm, renklendirici, mineral yağlar bulundurmayan ve böylelikle cildinizi gerilmelere ve hassaslaşmalara karşı koruyan Simple Yatıştırıcı Serum, Trendyol’da, Watsons ve Gratis online kanallarda Ekim sonunda satışa sunuluyor.

PETA’dan onaylı cruelty-free akreditasyonuna sahip Simple’ın her eseri üzere içeriğinde hayvansal kaynaklı içerik bulundurmayan ve dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmayan Simple’ın yeni eseri Simple Yatıştırıcı Serumu sabah ve/veya akşamları cildinize uygulayabilirsiniz.

Simple Yatıştırıcı Serum fiyat: 144.90 TL (50ml)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir