Zayıflamaya yardımcı bitki çayları

Genel, Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Kilo vermenin lezzetli yolu, zayıflamaya Yardımcı bitki çaylarından geçiyor. Aktardan yahut marketten alabileceğiniz bitki çayları dayanağıyla hayalinizdeki kiloya ulaşabilirsiniz. Başlarken Çabucak belirtelim: Günde iki fincan bitki çayı içmek ülküdür.

Metabolizma hızlandırma, ödem ve toksin temizleme, iştah denetimi sağlama üzere özellikleri olan zayıflamaya Yardımcı bitki çayları, sistemli kullanımla olağanüstü sonuçlar veriyor. Tercihinize nazaran kahvaltıdan ve akşam yemeğinden bir saat sonra olmak üzere günde iki fincan bitki çayı içebilirsiniz.

Biberiye çayıyla zayıflamayı kolaylaştırın!

Vücutta kan deveranı hızlandıran, ödem ve toksinlerin temizlenmesine Yardımcı olan biberiye çayı, aktarlarda satılıyor. Bir fincan sıcak suya bir tatlı kaşığı ekleyip beş dakika kadar demleyin. Yemeklerden sonra için. Ayrıyeten, zayıflamaya Yardımcı bitki çayları ortasında en etkililerden biri olan biberiye çayı, selülitlerin giderilmesinde hayli fayda sağlıyor.

Yeşil çay içerik yağ yakımını hızlandırın!

Zayıflamaya Yardımcı bitki çaylarından bahsediyorsak, yeşil çaya kesinlikle yer vermeliyiz. Yeşil çay üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, yağ metabolizmasının çalışmasına Yardımcı olduğunu gösteriyor. Bilhassa, yemeklerden sonraki bir saat içinde içilen yeşil çay, sindirim sistemini rahatlatıyor. Dilerseniz, yeşil çayın içine karanfil, tarçın, limon kabuğu ek edebilirsiniz.

Hibisküs çayıyla ödemlerden kurtulun!

Zayıflamaya Yardımcı bitki çayları ortasında en sevilenlerden biri hibisküs çayıdır. Yüksek oranda C vitamini içeren hibisküs çayı, metabolizma suratının yükselmesine Yardımcı oluyor. Aktarlarda satılan hibisküs çayının kendinden doğal bir tadı var. İştah kapatıcı ve tatlı isteğini kesici özellikleriyle biliniyor. Yalnız, Hamile kalmayı düşünenler ve tiroid rahatsızlığı olanlar için önerilmiyor.

Zencefil çayıyla metabolizma gücünü artırın!

Toz zencefille yapılan bitki çayları, metabolizma gücünü artırıp zayıflamaya Yardımcı oluyor. Marketlerin baharat reyonundan yahut aktardan alabilirsiniz. Tanımı ise hayli kolay: 1 fincan sıcak suya 1 çay kaşığı toz zencefil ekleyip uygunca karıştırın. Ilınması için biraz bekletip içine yarım limon suyunu ek edin.

Bitki çayları nasıl kullanılır?

Gördüğünüz üzere birbirinden farklı zayıflamaya Yardımcı bitki çayları paylaştık. Bunları kullanırken, kendinize Özel bir sıralama belirleyebilirsiniz. Örneğin, sabaha hibisküs çayı içip akşam zencefil çayı içebilirsiniz. Kür biçiminde uygulama yapabilirsiniz, yani bir hafta boyunca sabah akşam bir çayı içebilirsiniz. misal olarak belirtmek gerekirse: 1 hafta boyunca her gün yeşil çay için. Sonraki hafta her gün biberiye çayı için. Dilerseniz, gereksiniminize yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Bitki çayları nasıl demlenir?

bitki çaylarını hazırlarken demleme evrelerine Fazla dikkat etmelisiniz. Aşağıda, püf noktalarına değiniyoruz:

  • Kesinlikle kaynar su kullanmayın. karşıt halde bitki çayı yanar ve tadı acılaşır.
  • Suyu kaynatıp birkaç dakika hafif ılınması için bekletmelisiniz.
  • Porselen yahut cam fincanda demleme yapmanız daha güzel olur.
  • Genellikle bir fincan sıcak suya bir tatlı kaşığı bitki çayı kafidir.
  • Bitki çayının demlenmesi için 4-5 dakika bekletmeniz uygundur.

Bitki çayları nereden alınır?

Güvendiğiniz aktarlardan ya da bilinen markalardan bitki çayı alabilirsiniz. Dilerseniz, poşet sallama çaylar da kullanabilirsiniz. İçeriği pak bir markadan poşet çay tercih edebilirsiniz. bitki çaylarını lezzetlendirmek için çubuk tarçın, karanfil, limon yahut portakal kabuğu, Tane karabiber, elma dilimleri ek edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir