5 dakikada makyaj için 5 pratik öneri

Güzellik Kas 08, 2022 Yorum Yok

Hızlıca hazırlanıp dışarı çıkmanız gerekiyorsa, hayatınızı kolaylaştıracak 5 pratik makyaj teklifimiz var! Yalnızca 5 dakikada daha hoş ve cazip görünebilirsiniz. Haydi, Çabucak başlayalım!

Cildinizi temizleyip nemlendirin!

Pürüzsüz makyajın sırrı, cildinizi temizleyip nemlendirmekte gizlidir. Bir dakika cildinizi temizleyin, size en Müsait kremle nemlendirin. İşte, makyaj için tual hazır!

Kusurları gizleyip canlandırın!

Tercihinize nazaran fondöten yahut BB kremi, Cilt rengini eşitlemek için kullanın. Makyaj süngerini yavaşça ıslatıp uygulama yaparsanız, daha canlı bir Görünüm elde edebilirsiniz.

Gözlerinizi ön plana çıkarın!

Kirpiklerinizi belirginleştirmek, sözünüzü daha kuvvetli ve alımlı kılar. Bir kat maskarayı üst kirpiklerinize sürün. Yavaşça kuruması için on saniye kadar bekletin. İkinci kat maskarayla harika bitişi tamamlayın. İsterseniz, ince bir çizgi halinde eyeliner sürüp makyajı zenginleştirebilirsiniz.

Cildinizi renklendirip gençleştirin!

Allık, daha genç ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardım eder. Cilt renginize nazaran pembe yahut şeftali tonlarında allığı, orta uzunluk makyaj fırçası yardımıyla elmacık kemiklerinize uygulayın. Bütünlük yakalamak için çene ve alnınıza hafif ölçüde allık sürün.

Dudaklarınıza sihirli dokunuş!

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ grubu olarak likit Donuk rujları Fazla seviyoruz! Kolaylıkla sürülüyor, gün boyucu kalıcılık sağlıyor, dudakları daha dolgun gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir