Adeta doğanın kendisi gibi cildi yenileyen serum; Yeni Overnight Reset Serum

Güzellik, Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Tabiat sizi hiç Hayal kırıklığına uğrattı mı? Çiçeklerin hiç açmadığını gördünüz mü? Ya da ağaçların yeşermediğini? Bu yüzden doğal olmayan etkin içerikleri unutun ve tabiatın mucizesi ölmez otu içeriğiyle mucize serum, L’Occitane Overnight Reset Serum’un cildinizi yenilemesine müsaade verin.

20 yıldan Çok müddettir incelenen, yaşlanma zıddı özellikleri ile insanlığı şaşırtmaya devam eden ölmez otunun, L’Occitane’ın 7 Yıl süren araştırmaları sonucu yeni bir özelliği ortaya çıktı. L’Occitane araştırmacılarının NaDES( doğal Derin Çözücüler) teknolojisi ile yakaladığı öz suyu ekstresi, Reset Oil in Serum’un da yeni öz hususu.

Patentli yeni ölmez otu özsuyu

Ölmez otunun kalbinde, olağanda klasik bir ekstrasyon ile ayrılan, yeni keşfedilen molekül, eşsiz biçimde cildi yatıştırıyor, adeta ince çizgileri siliyor ve cildi günlük gerilimlerden arındırıyor. Bu muhteşem kuvvetli tesir, eskisine oranla 10 kat daha Çok ölmez otu esansiyel yağı içermesinden ve ölmez otu öz suyu ekstresinden kaynaklanıyor.

Küçük altın rengi baloncuklar içinde kapsüllenmiş yağ, adeta “cilt antioksidanı” olarak çalışıyor ve cildi günlük saldırganlardan muhafazaya Yardımcı olurken, daha genç görünmesini sağlıyor.

Cilt yıllar süren uykusundan uyanıyor

Cilt güzelleşmesini gözle görülür halde hızlandıran Immortelle Reset Serum,

kullanıcı yorumlarına nazaran anında bir rahatlama sağlıyor* ve içindeki mercanköşk özü ile Cilt güya uzun süren uykusundan uyanmış üzere canlanıyor.

Bu iki sihirli öz, Cilt üzerinde bir sinerji ile çalışarak, anında gözle görülür bir biçimde yenileme başlatıyor.

*Fransa’da 24-64 ıslak aralığında 20 gönüllünün kendi klinik değerlendirmesi sonucuna göre

Ciltte kısa müddette gözle görülür etki

Kullanıcıların Sonuçları Reset Serum’un Aktifliğinin Delili:

1 gece sonrası*

Serumu kullanan bireylerin yüzde 93’ü ciltlerinde tazelenme, yenilenme ve canlanma olduğunu, yüzde 93’ü Cilt rahatsızlıklarının yatıştığını iletmiştir.

7 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha parlak ve canlanmış göründüğünü,

Yüzde 100’ü gerginlik hissinin yatıştığını iletmiştir.

28 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha genç, daha yenilenmiş , tazelenmiş olduğunu,

Yüzde100’ü cildinin ağır günlük Ömür tesirlerinden kurtulduğunu hissettiğini iletmiştir.

*Tayland’da 18-62 ıslak ortası 30 bayan kullanıcı ile yapılan tüketici testlerine göre

Reset serum erkek kullanıcılar üzerinde de test edildi.

Reset serumu deneyen 22-65 ıslak ortası 31 erkek kullanıcı ile yapılan test sonuçlarına nazaran;

1 gece sonrası*

Yüzde 97’si ciltlerinin dinlenmiş göründüğünü

7 gece sonrası*

Yüzde 100’ü cildinin daha enerjik olduğunu hissettiğini iletmiştir.

L’Occitane Reset Oil in Serum nasıl uygulanmalı?

Cilt bakım ritüelinize birinci olarak yüz temizleme ile başlıyoruz. Sağlıklı bir Cilt ve aydınlık bir Deri için elbet günlük Cilt paklığı en değerlisi. Çift kademeli Çehre temizlemesi için, yağ bazlı Çehre temizleyici ile cildinizi makyajdan ve sebumdan, Çabucak akabinde temizleme köpüğü ile ter ve öbür kirlerden cildinizi arındırın ve gözeneklerinizi derinlemesine temizleyin.

Ardından Reset serumunuzu cildinize uygulayın ve yavaşça masaj yapın. İçerisindeki altın baloncukların patladığından emin olun. Cildinizde adeta eriyen ve kusursuz bir His bırakan ölmez otu esansiyel yağının pürüzsüz dokusunu hissedin.

Serum uygulamasının akabinde kendi kullandığınız Cilt bakım eserinizin performansını artırmak için*, serumunuzu yahut nemlendirici kreminizi serumun üzerine uygulayın.

*L’Occitane günlük Cilt bakım eserleri ile test edilmiştir.

Immortelle Reset Serum’dan sonra yaşlanma aykırısı özelliği ile cildinizin gençliğini ve parlaklığını canlandırmaya Yardımcı olan eksiksiz bir gençlik bakımı sunan Immortelle Divine Nemlendirici Krem uygularsanız, cildiniz daha genç ve pürüzsüz görünecektir.

Immotelle Precious Nemlendirici Krem kullanmadan Evvel uygularsanız, genç ve dolgun bir cilde sahip olursunuz. Immotelle Precious Nemlendirici Krem birinci yaşlanma belirtilerine karşı ölmez otu ve Hyaluronik Asit içeren formülüyle savaşır, cildin kendini yenileme yeteneğinin güçlenmesine ve cildinizin daha genç görünmesine Yardımcı olur.

Reset Serum ile Reine Blanche Nemlendirici Kremi birleştirirseniz cildiniz anında parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşur. Reine Blanche Aydınlatıcı Nemlendirici Krem, Cilt tonunu besbelli biçimde istikrarlar ve aydınlatır.

Son olarak, Cilt istikrarını desteklemek, kalitesini artırmak ve nemi sabit tutmak için Reset Triphase Essence ile cildinize nihayet dokunuşu yapın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir