Aslan ve Boğa Burç Yorumu

Genel, Yaşam Ağu 20, 2022 Yorum Yok

Aslan burcu da boğa burcu da lider olmak isteyen burçlardır. Aslında bu iki burç birbirini oldukça iyi anlamaktadır çünkü bu iki burcun da ne istedikleri hemen hemen aynıdır.

Aslan ve Boğa Burçları

Boğa ve aslan yeri gelir çok iyi anlaşır, yeri gelir çok kötü anlaşırlar. İlişkide aslan ön planda olmak ister. Boğayı genelde girişken ve rahat tavırlarıyla etkilemeyi başarırşar.

Ancak boğa burcu da kendisinin doğallığı ve çekiciliğiyle etkilediği aslanı kendisi yönlendirmek ister. Aslan burcu ve boğa burcu, ikisi de lüks seven burçlardır bu sebeple birlikte vakit geçirmekten oldukça hoşlanırlar.

Kendilerine düzenli bir ilişki yaratabilirler. İki burç da etrafındaki güzellikleri farkeder ve bunlardan mutluluk duymayı başarabilir. Aslan burcu ilgi bekler fakat unutulmamalıdır ki boğa burcu ondan daha fazla ilgi beklemektedir. Biraz alttan alınması ve fedakarlıkların yapılması gereken bir ilişkidir. Maceraperest bu iki burcun birbirinden etkilenmemesi imkansız bir şeydir.

Aslan burcu evde takılmayı sever, boğa burcu ise dışarıda dolaşmayı. Bu sebeple aslan burcu hareketlile hazır olmalıdır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir