Bebe pudrasını hiç böyle kullandınız mı?

Güzellik Kas 08, 2022 Yorum Yok

Bebe pudrasını yalnızca pişik önlemek için kullanıyorsanız, ona haksızlık ediyorsunuz. Yağ lekelerinden ayak kokusuna kadar bebe pudrasının hiç bilmediğiniz yararlarını açıklıyoruz!

Yağlı saçlara çözüm

Saçlarınız yağlandı ve yıkamak için vaktiniz mi yok? Kaygı değil! Bir çay kaşığı kadar bebe pudrasını saçlarınıza serpin ve fırçayla tarayın. Anında daha pak ve hacimli olacaktır. nihayet devrin trendi kuru şampuan da zati pudra bazlıdır.

Kediniz rahat uyusun

Kedinizin minderine, sepetine pireler ve sinekler gelip onu rahatsız ediyorsa yapmanız gereken Fazla kolay: biraz bebe pudrası serpip 10 dakika bekletin ve akabinde elektrik süpürgesiyle süpürün. Natürel bu kedinizin yanında yapmayın ki, sesten rahatsız olmasın yavrucak =)

Ayak kokusuna çözüm

Kötü ayak ve ayakkabı kokusuna tahlil için bebe pudrası imdadınıza koşuyor. Uygunca yıkanmış kurulanmış ayaklarınıza bebe pudrası sürüp pamuklu çorap giyip uyuyun, sabah uyandığınızda mucize görün. Birebir süreci, ayakkabılarınızı kuruttuktan sonra bebe pudrası sürüp sabaha kadar bekleterek yapın.

Küf kokusuna çözüm

Mobilyalarınızdaki küf kokusunu gidermek için çekmecelerin için bebe pudrasını serpin, dakikalar içinde koku gidecek ve daha pak görünecektir.

Kaş ve kirpikler için çözüm

Kaş ve kirpiklerinizin daha dolgun görünmesi için de bebe pudrası kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Kaş kalemi yahut maskara kullanmadan Evvel ilgili bölgeye biraz pudra serpin; Sonuç şahane olacak. Natürel bu süreci basitçe yapmak için Aka tuzluk üzere şişelerde satılan pudralardan almanızda fayda vardır.

Düğümlenmiş kolyelere çözüm

Birbirine karışmış kolyeleri çözmek için saatlerce uğraşmanıza gerek yok, üzerlerine biraz bebe pudrası serpin ve kolyeleri ayırmak için iğne kullanın; işte bu kadar kolay.

Karıncalara çözüm

Mutfağınıza karınca gelmesini istemezsiniz, o denli değil mi? O halde çöp etrafına ve karınca yuvalarının çıkışına biraz bebe pudra serpin; Sonuç tam istediğiniz üzere olacaktır: karıncasız mutfak!

Yağ lekelerine çözüm

Elbisenize yahut masa örtüsüne yemeğin yağı mı geldi? Keder etmeyin, bebe pudrası buna da tahlil sunuyor! Lekeli bölgenin üzerine pudra sürüp bekletin, bu sırada yağı emecektir ve Çabucak yıkayın.

Döşeme gıcırtısına çözüm

Ahşap döşemelerde bir mühlet sonra gıcırtı sorunu ortaya çıkabiliyor. Bunu gidermek için döşeme ortalarına pudra serpip bir mühlet bekletin ve akabinde elektrikli süpürgeyle süpürün; gıcırtı kesilecektir.

Oyun kağıtlarına çözüm

Oyun kağıtları durdukça birbirine yapışır ve dağıtmak zordur. Buna tahlil için üzerlerine bebe pudrası serpip bekletin ve kolaylıkla açıldığını görün.

Deniz keyfine mola vermeyin

Denizden dönüşte ayak ve bacaklarda kalan kumlar keyfinizi kaçırmasın, yeterlice kuruduktan sonra üzerinize pudra serpip bekletin ve sonra elinizle sıyırıp atın.

Sıcak gecelere çözüm

Sıcak yaz günlerinde üzerinize ince bir örtü almak bile zordur, nemden bedeninize yapışır. İşte, bunu önlemek için üzerinize yahut çarşafa pudra serpin; serin serin uyuyun.

Bulaşık eldiveni kokusuna çözüm

Bulaşık eldivenlerinin içine su kaçtığında bir müddet sonra Kötü kokmaya başlar, işte bunu önlemek için eldivenlerin için pudra serpin. Hem Kötü koku gidecek hem de elinizi rahatça saracaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir