Tüylerden kurtulmanın konforlu yolu!

Güzellik Kas 08, 2022 Yorum Yok

İşte, tatilde, konutta bile kendini her Lahza en hoş ve en güzel halinde hissetmek isteyen bayanların tercihi Gillette Venus, bu Edebiyat favorisi olacak yeni eserini tüketiciler ile buluşturuyor.

İpeksi pürüzsüz bir cilde kavuşmak için konforundan vazgeçmek istemeyen bayanları düşünerek geliştirilen yeni Gillette Venus Comfortglide Olay ile her anın tadını çıkarabilirsiniz.

Gillette Venus Comfortglide Hadise ile konfor ve ipeksi pürüzsüzlük bir ortada. Hadise bakım yağı içerikli jel barlarıyla ciltte rahatça kayarak konforlu bir tıraş sunan Gillette Venus Comfortglide Hadise tıpkı vakitte başlığında yer Meydan 5 bıçak ile ekstra pürüzsüz vadediyor.

Gillette Venus’un bayanlar için Özel olarak tasarlanan yesyeni eseri Gillette Venus Comfortglide Hadise ile bu yaz hayalinizdeki pürüzsüz cilde konforla ulaşabilirsiniz.

Evimizin konforundan vazgeçmemize neden olan, cildimize ziyan verebilen, kimyasal hususlar içeren, acılı ve eski tüy alma yollarına veda etmenin vakti geldi. Gillette Venus Comfortglide Olay, eşsiz Hadise jel barları sayesinde Biricik dokunuşunuz ile %100 konfora ve pürüzsüzlüğe acısız ve zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Gillette Venus Comfortglide Olay’in jel barları suyla temas ettiği anda harekete geçerek; ekstra rastgele bir jel ya da köpüğe gereksinim duymadan ardında hafif bir köpük bırakarak bıçağın ciltte rahatça kaymasını sağlar. Hadise gövde bakım yağları ile zenginleştirilmiş jel barlar cildin üzerinde kollayıcı bir bariyer oluşturarak nemi ciltte hapseder, cildin nem istikrarını korunmasına Yardımcı olur.

Yeni Gillette Venus Comfortglide Hadise ile gün size ne getirirse getirsin, ipek üzere yumuşak bir Cilt ve #KonforluPürüzsüzlük sayesinde her adımınızı özgüvenle atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir