Göz çevresi bakımı için doğal yöntemler

Güzellik, Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Evde göz etrafı bakımı için birbirinden hoş maskeler sunuyoruz! Büsbütün doğal gereçlerle hazırlanıyor, her gereksinime karşılık veriyor. doğal ve pratik maskeleri, ‘Yüksek Topuklar’ bayan sitesi farkıyla okuyun, yıllardır süren dostluğumuza güvenip uygulayın.

Göz altı torbaları için maske tarifi

Bu maske mutfağınıza saklanıyor, güzelliğiniz için Çabucak kullanmalısınız! Göz altı torbalarına âlâ geliyor, göz etrafına doğal bakım yapıyor.

Patatesi halka halinde kesip gözlerinizin üzerine koyun ve 15-20 dakika gözlerinizi bu biçimde dinlendirin. Hem göz altlarınızdaki torbaların giderilmesinde hem de gözlerinizdeki kızarıklıkların geçmesinde Yardımcı olacaktır.

Göz altı morlukları için maske tarifi

Bir adet salatalığı rendeleyip buzlukta buz kalıplarının içinde dondurun. Daha sonra dondurulmuş bu salatalık küplerini gözlerinizin mor kısımlarında 5 dakika kadar gezdirin. Haftada 2-3 Sefer uyguladığınız bu doğal maske, göz altı morlukları için yararlıdır.

Göz etrafı kırışıklıkları için maske

Maske için Gerekli materyalleri aktardan yahut güzellik eseri satan mağazalardan alabilirsiniz. Sistemli kullanımda Fazla âlâ sonuçlar veriyor. Üşenmeden uygulayın! Haftada 2-3 Sefer yapabilirsiniz.

Malzemeler,

  • 1 çay kaşığı badem yağı
  • 1 çay kaşığı kayısı yağı
  • 1 çay kaşığı avokado yağı

Hazırlanışı,

  1. Tüm gereçleri cam bir kasede karıştırın.
  2. Gece uyumadan Evvel göz etrafına sürün.
  3. Sabaha kadar bekletin ve uyanınca ılık suyla durulayın.

Göz şişkinliği için süratli çözüm

Uyandığınızda göz etrafınızda şişkinlik varsa, merak etmeyin Çabucak tahlili de var! Bir modül buzu kumaş bir peçeteye sarıp gözlerinizin altında sabit tutmadan yani gezdirerek 5 dakika kadar bekletin.

Göz etrafı bakımı için doğal formülleri öğrendiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir