Erkekler Neye Dikkat Eder

Yaşam Ağu 17, 2022 Yorum Yok

Bir erkeğin dikkatini çekebilmek için aslında kuaförden kuaföre koşmanız, yüzlerce lira vererek makyajlar yaptırmanız gerekmiyor. Erkeklerin aslında en çok beğendiği nokta kadınlardaki doğallık. Erkekleri etkileyen en önemli şeylerden birisi kadının doğal olması. Yani makyajın abartısızı, dekoltenin fazla olmaması da onları etkiliyor. Çünkü şu dönemlerde karşı cinsin dikkatini çekebilmek için dekolteden de makyajdan da geri kalmayıp hepsinin en ağırını uygulayan kadınlar mevcut. Siz bir erkekte neye dikkat edersiniz? Ellerine mi? Boynuna mı? Gözlerine mi? Kıyafetine mi? İşte biz kadınların olduğu gibi erkeklerin de kadınlarda dikkat ettiği noktalar mevcut. Peki ne bu noktalar? Erkekler kadınlarda neye dikkat ediyor.

Erkeklerin Dikkat Ettikleri

-TIRNAKLAR

Erkekler tanıştıkları bir kadının tırnaklarına dikkat eder. Bakımlı, temiz tırnaklar erkeklerin hoşuna gider. Bu sebeple siz siz olun tırnaklarınızı yemeyin ve bakım yaptırın. Eğer uzatabilme imkanınız varsa çok olmamak şartıyla biraz uzunluk hoşlarına gidecektir.

-SAÇ MODELİ

Erkekler uzun saçları sever. Yapılan bir araştırmaya göre erkekler uzun saçlı kızları beğenmekte.  Ancak bazı erkekler kısa saçlı kadınları daha fazla beğenmekte. Ancak siz erkeklere bakmayın, içinize hangisi siniyorsa, size hangi model yakışıyorsa onu yapın. Erkeklerin ilgilendiği şey aslında saç modeli. Erkeklerin hoşuna giden füzenli örgüler ve hafifçe yapılmış su dalgalarıdır.

-GİYİM

Bir erkeğin kadında en fazla dikkat ettiği ley giyimidir Erkekler çok fazla dekolteden, gereksiz yerlerde abartı giyinmekten hoşlanmazlar. Gereksiz aksesuarlar erkeklerin en nefret ettiği şeylerdir. Erkekler genelde günlük ve spor giyimlerden hoşlanır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir