Erkekleri tanımak için sorulacak sorular

Yaşam Eki 27, 2022 Yorum Yok

Yaşam koçu Candan Ünal, erkekleri tanımak için sorulacak sorular hakkında bilgi veriyor. Hoşlandığınız erkekle sohbet ederken, bu sorulardan yararlanabilirsiniz. Aldığınız karşılıklarla onu daha güzel tanıyabilir, size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Aşk ve münasebetler hakkında üç kitabı yayımlanan Candan Ünal, Marmara Üniversitesi onaylı koçluk eğitimi almıştır. İşi uzmanından öğrenip erkeklere hakikat sorularla yaklaşabilirsiniz.

1. Erkeklere ömür biçimi soruları yöneltin

Onunla sohbet ederken, yaşayış hali hakkında fikir edinmek için sorular yöneltebilirsiniz. Bu sayede size karşı ilgisi canlı kalacaktır. ”Gece yaşamayı sevenlerden misin, yoksa gündüzcülerden mi?” hoş bir örnek olabilir.

2. Ona yeme içme alışkanlarını sorabilirsiniz

Örnek olarak: Çay mı, kahve mi seversin, en sevdiğin yemek hangisi, beyaz şarap mı, kırmızı şarap mı seversin, rastgele bir şeye alerjin var mı, en sevdiğin içecek hangisi, yemek yemeyi sevdiğin özel bir restoran var mı, en sık nereye gidersin üzere sorular sorabilirsiniz.

3. İç dünyasını keşfederek ona yaklaşabilirsiniz

Erkeklere sorulacak sorular sayesinde, onu daha yakında tanıyabilirsiniz. Örnek olarak birkaç cümle vermek gerekirse, şunlardan yararlanabilirsiniz: Şayet bir gücün olsaydı, hangi harika güç kahramanı olmak isterdin? Nasıl bir özel yeteneğin olsun isterdin? Çocukken sihirbazları sever miydin? Hala seviyor musun?

4. Onun kültür sanata ilgisini öğrenebilirsiniz

Hoşlandığınız kişinin ilgi alanlarına dair sohbet edebilirsiniz. Ortak beğeniler bulup birbirinize yakınlaşmanızı sağlar. Örneğin: Kitap okuyor musun? Favori kitabın yahut müellifin var mı? Sevdiğin müzik çeşidi ne? Hangi müzeleri gezdin yahut yaşadığın kentteki tarihi yerleri biliyor musun? Sanatın hangi kollarını seversin ve takip edersin? En sevdiğin sinema hangisi?

5. Erkeklerin dünyasına dair sorularla devam edin

Biz bayanlar tahminen pek sevmeyiz lakin erkeklerin otomobil, oyun üzere özel ilgi alanları vardır. Bu sorular, sizi başka bayanlardan daha öne çıkarabilir. Örnekler: En beğendiğin otomobil markası hangisi? Bilgisayar oyunları oynar mısın? En çok hangisini seversin? Satranç, bezik üzere oyunları sever misin? Hangi kadrosu tutuyorsun? Hangi spor tipleri ilgini çekiyor?

6. Kimi soruları çabucak erkeğe sormayın!

Erkekleri tanımak için sorulacak sorular hakkında bilgi sahibi oldunuz. Şayet buluşma ise kaçınmanız gereken kimi bahisler var. Örneğin: Aşka inanıyor musun, evlenmeyi düşünüyor musun, çocuk istiyor musun, aylık gelirin ne kadar, baban ne iş yapıyor… Bu üzere sorular erkeği ürkütür ve sizden uzaklaşmasına sebep olabilir. En hoşu, vakte bırakın ve isterse o size anlatsın.

TIKLA OKU: BAŞAK ERKEĞİ NASIL BAYANLARDAN HOŞLANIR?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir