Erkeklerin yatakta duymak istediği kelamlar

Yaşam Eki 27, 2022 Yorum Yok

Özel hayatınızı renklendirmek, kendinizi ve erkeğinizi keyifli etmek için sihirli cümleler var! Unutmayın, erkekler gördüklerinden ve duyduklarından çok etkilenir. Çabucak, erkeklerin yatakta duymak istediği kelamları öğrenebilirsiniz.

Onu kendinize bağlamak, tutkusunu canlı tutmak için aklınızı ve tutkunuzu kullanabilirsiniz. Size sunacağımız örneklerle, erkeğinizi memnun etmek nitekim kolay olacak.

1. Erkekler yatakta memnun etmeyi önemsiyor

Sevişme sırasında utanmayı bir kenara bırakın ve bundan zevk aldığınızı belirli edin. Gerçek şu ki, erkekler yatakta başarılı hisssetmek için bayanın kelamlarına muhtaçtır. Bazen küçük bir inilti bile, onu heyecanlandırmaya yetecektir.

2. Erkekleri beğenilen sözlerinizle etkileyin

Erkekler ruhsal olarak kendilerini kâfi hissetmek için sevişme sırasında bayanına zevk verdiğini bilmek ister. Kendini daha güçlü hisseder. İktidar, erkekler için son derece değerlidir. Yapmanız gereken ise sahiden kolay, aşağıdaki sihirli cümleleri söyleyin.

3. Örnek birkaç kelamla yatak alev alsın!

Sizlere birkaç örnek cümle sunmak isteriz: “Seni istiyorum, devam et, mükemmelsin, yalnızca seninim, seninle çok yeterli hissediyorum, memnunluktan ölebilirim, sen yalnızca benimsin” üzere kelamlar söyleyebilirsiniz.

4. Kimi erkekler fantaziler duymak istiyor

Aslında bayanlar ve erkekler için cinsel fanteziler son derece kışkırtıcıdır. Sevişme sırasında, kısık sesle hayalinizdekileri anlatın. Erkeklerin en bilindik fantezileri liseli, sekreter, işveren yahut öğretmendir. Lisedeyken onunla tanıştığınızı ve zevk deryalarında uçtuğunuzu anlatın. Emin olun, ikiniz de bundan hoşlanacaksınız.

5. Sevişme sonrasında erkeği onurlandırın

Sevişme bittikten sonra erkeğinizi bir kenara atmayın. Biraz kendine gelmesini bekleyin. Kolundan yahut bileğinden öperken, her keresinde daha süper hissettiğinizi söyleyin. Erkek, bayanın kahramanı olmak ister; buna müsaade verin. Deri uyumunuzun harika olduğunu, onunla birlikteyken vaktin durduğunu, kendinizi çok keyifli hissettiğinizi lisana getirin.

6. Başka bayanlardan farkınızı gösterin

Erkeklerin yatakta duymak istediği kelamları tahminen çok kişi bilir lakin sevişme sonrası kelamlar, pek bayanın aklına gelmez. Siz farklı olun. Onu takdir edin, övgüye devam edin. Başlarken ve devam ederken ortada bir göz teması kurun. Sırtına, boynuna dokunun yahut ellerini tutun. Bu sayede ona olan aşkınızı, tutkunuzu muhakkak edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki, beşerler sevildiği ve istendiği yerde daha çok kalmayı tercih eder. Bu durum, erkekler için de geçerlidir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir