Erkeklerin bayanlarda beğendiği 5 özellik

Yaşam Eki 27, 2022 Yorum Yok

Hoşlandığınız erkeği etkilemek, çekim alanınıza sürüklemek ister misiniz? O halde hazır olun! “Yüksek Topuklar” editörleri olarak, etrafımızdaki erkeklere bayanlarda beğendiği özellikleri sorduk. Erkek dünyasından sırları artık sizinle paylaşıyoruz!

Kadınlar için üstün kahraman olmayı seviyorum!

Ahmet: Kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bayanları elbette hepimiz beğeniyoruz. Lakin, ben bazen muhteşem kahraman üzere hissetmek istiyorum! Yeni bir cep telefonu alırken bana müracaatı, arabasının kış lastiklerini ne vakit değiştireceğini sorması hatta kavanoz kapağını açmamı istemesi bile beni memnun ediyor. Bu bana, hayatta bayan ve erkeğin istikrarlı gücünü kullanmasını tabir ediyor. Sevgili bayanlar, hayatla başa çıkmak için adım atın lakin müsaade verin, biz de sizin için harekete geçelim!

Çiçeksi ve ferah kokan bayanları beğeniyorum!

Tolga: Aslında şu anda tüm erkekler ismine konuşuyorum: Pak ve hoş kokan bayanları seviyoruz! Çiçeksi ve ferah parfüm kokusu bizi hakikaten etkiliyor. İtiraf etmeliyim: Bazen, yalnızca kokusuyla büyülenip peşinden gittiğim bayanlar oldu. O yüzden tavsiyem şu: Sevgili kadınlar! Süratli bir duş alıp, gün uzunluğu ferah ve hoş kokmak için kendinize vakit ayırın. Karşılığını, biz erkeklerden katiyen alacaksınız.

Samimiyetle gülümseyen bayanları beğeniyorum!

Barış: Ağır iş hayatı, trafik, sorumluluklarımız ortasında koştururken içtenlikle gülümseyen bir bayana gereksinim duyuyorum. Bana, günün tüm yorgunluğunu unutturuyor ve kendimi tazelenmiş hissetmemi sağlıyor. Açıkcası, çok özel sürprizler bile gerek yok. Beni gördüğü anda gözlerinin parlaması ve gülümseyerek ‘nasılsın?’ diye sorması bile beni çok etkiliyor.

Kendini geliştiren kültürlü bayanları beğeniyorum!

Onur: Hayat devam ederken, kendini ileri taşıyan bayanları beğeniyorum. Farklı bir müzik çeşidinden hoşlanması, kentteki aktiflikleri takip etmesi, tutkuyla bağlı olduğu bir muharririn olması beni çok etkiliyor. Günün sonunda, hayatın her telinden konuşup öğrenebildiğim, eğlendiğim bir bayanla birlikte olmak istiyorum. Birlikte izlediğimiz dizinin yeni kısmının yayınlandığını ondan duymak kusursuz olurdu.

Dozunda iltifat eden bayanları beğeniyorum!

Kadınlar ilgi görmek, beğenilmek istiyor. Haklısınız! Ancak, bizim de özel ilgiye muhtaçlığımız var. Daima övülmekten bahsetmiyorum ancak dozunda iltifat almak beni çok keyifli ediyor. Parfümümün hoş koktuğunu, ona aldığım hediyeyi beğendiğini, gömleğimin yakıştığını duymak istiyorum. Her gün bir doz övgü, bence her erkeğin güzeline sarfiyat. Haklı değil miyim? Benim için özel olan bir bayanın, bana tatlı kelamlar söylemesi egomu okşuyor.

Yüksek Topuklar Öneriyor:

Şimdi, “Yüksek Topuklar” takımı olarak, bizim bir teklifimiz var. Erkeklerin, ferah ve çiçeksi kokulardan hoşlandığını öğrendik. Bakımlı ve kendine itina gösteren bayanlar aslında hoş kokmak ister. Parfüm ve deodorant tercihinizde Emotion’ın birbirinden hoş 8 kokusundan birini tercih edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir